Privatpersoner som anmälde sig till Earth Hour 2012

 

Här kan du se vilka privatpersoner som anmälde sitt deltagande till Earth Hour 2012.

Tack för ert stöd!

Visa alla anmälda

Dessa privatpersoner anmälde sig 2012:

1-2000 | 2001-4000 | 4001-6000 | 6001-6223 |

1. Katarina Gillnäs, Boden
2. Martina Johansson, Bollebygds
3. Lan Pham, Helsingborg
4. Solveig Derås, mark
5. Annika sjölund, umeå
6. LENA LANDIN, ALE
7. Myrtel Olsson, Ale
8. Maria Torvad, Ale
9. Peter Rosengren, Ale
10. Alexandra Holstensson, Ale
11. Angelina Saaranen, Ale
12. Jani Saaranen, Ale
13. May Herlin, Ale
14. Michael Olausson, Ale
15. Marcus Meyer, Ale
16. Ulrika Andersson, Ale
17. Rebecka Johansson, Ale
18. Filippa Godén, Ale
19. Pernilla Blåholtz, Ale
20. A-K Aronsson, Ale
21. Sabina Begum, Ale
22. Mathias Sandberg, Ale
23. Jessica Johansson , Ale
24. Carina Andersson, Ale kommun
25. Diana Karlsson, Ale kommun
26. Jeanette Nyström, Ale Kommun
27. Linda Upton Eidland, Alingsås
28. Martin Upton Eidland, Alingsås
29. Ann Karlsson, Alingsås
30. Robban Båge, Alingsås
31. Josefin Scherer, Alingsås
32. Marcus Scherer, Alingsås
33. Julia Järnroos, Alingsås
34. Filippa Beckman, Alingsås
35. Ann Perholm, Alingsås
36. Marita Andersson, Alingsås
37. Anna Kanerot, Alingsås
38. Marie Nordholm, Alingsås
39. Markus Morén, Alingsås
40. lise-lotte andersson, alingsås
41. Kicki Björkäng, Alingsås
42. Andreas Molin, Alingsås
43. yawen xue, Almhult
44. Lars, Almström
45. Madeleine Lundgren, Almunge
46. Simon Bergman, Almunge
47. Ulla Bergsten, Alvesta
48. Helena Kronstrand, Alvesta
49. Martin Kronstrand, Alvesta
50. Mats Runeson, Alvesta
51. Cecilia Thorin, Alvesta
52. Cajsa Rasmussen, Alvesta
53. Pär, Andersson
54. Katarina, Andersson
55. Valkyria Nordenberg, Aneby
56. Sandra Linden, Aneby
57. Thomas Heydeck Nordenberg, Aneby
58. Mikael Wimmerdahl, Aneby
59. Helene Wimmerdahl, Aneby
60. Christoffer Lundh, Angered
61. Smilla, Appelqvist
62. anna holmberg, arboga
63. Ewa Holmqvist, Arboga
64. Susanne Wiberg Martinsson, Arboga
65. Lina Ricklund, Arboga
66. Lars Helsing, Arboga
67. Susanne W Linde, Arboga
68. Jakob Linde, Arboga
69. Ola Nilsson, Arboga
70. Anna J. Nilsson, Arboga
71. Kristin Andersson, Arboga
72. Gunilla Wingårdh, Arboga
73. Yvonne Axelsson, Arboga
74. Camilla, Arenrud
75. Lotta Lestander, Arjeplog
76. Johan Edenfjord, Arlöv
77. Hannah Ingemansson, Arlöv
78. Krister Pettersson, Arlöv
79. Malin Lindström, Arvidsjaur
80. Christoffer Gård, Arvika
81. Caroline Gård, Arvika
82. Jeanette Gård, Arvika
83. Bengt Gård, Arvika
84. Manuela Hvitt, Arvika
85. Elin Olsson, Arvika
86. Åsa Andersson, Arvika
87. Fredrik Eriksson, Arvika
88. Mattias Berg, Arvika
89. Therese Olsson, Arvika
90. Dennis Kjellin, Arvika
91. Sofia Littorin, Arvika
92. Jessica Bornviken, Arvika
93. Andreas Bornviken, Arvika
94. Britta Lundsröm, Arvika
95. tommy eriksson, arvika
96. Catharina Josefsson Särner, Arvika
97. Per Elofsson, Arvika
98. Johanna Kjellander, Asarum
99. Lena Karlsson, ASKERSUND
100. Karin Johansson, Askersund
101. Ingrid Johansson, Askersund
102. Jan Hendrik Hofmann, Askersund
103. Inger Adolfsson, Askersund
104. Alexandra Arrenius, Askersund
105. Jessica Svensson, Askersund
106. Ivan Svensson, Askersund
107. Mia Jameson, Askersund
108. Ingrid Fries Hansson, Askersund
109. Kerstin Reistadmo, Askersund
110. Rune Reistadmo, Askersund
111. Martin andersson, askersund
112. Ailleen, Atieno
113. Yasemin, Atilmis
114. Patrik Engström, Avesta
115. Maria Andersson, Avesta
116. Sussie Berger, Avesta
117. Kim Norberg, Avesta
118. Kennet Mattsson, Avesta
119. Nina Lammi, Avesta
120. leif Markfjärd, Avesta
121. Kaisa-Lena Östberg, Avesta
122. thomas Ahlberg, AVESTA
123. maria deljerud, AVESTA
124. Berit Zöllner, Avesta
125. Frida Karlsson, Avesta
126. Mikael Karlsson, Avesta
127. Gittan Viklund, Avesta
128. Joakim Frykberg, Avesta
129. Simo Kotoneva, Avesta
130. Lyudmyla Luchenko, Avesta
131. gunni deljerud, avesta
132. Lotta Larsson, Bagarmossen
133. Mats Höglund, Bagarmossen
134. Viveka Hedar, Beijing, Kina
135. Familjen Wilhelmsson, Bengtsfors
136. Per-Erik Widén, Bengtsfors
137. Angelica Widén, Bengtsfors
138. Barbro Torstensson, Bengtsfors
139. Diana Blüme, Bengtsfors
140. Peter Blüme, Bengtsfors
141. karolina renström, berg
142. Cecilia Rundström , Berg
143. Malin Carnland, Berg
144. Catharina Behm , Berg Jämtl.
145. Madeleine, Bilberg
146. gunilla axelsson, bjuv
147. Jörgen Sjöqvist, Bjuv
148. Eva Sjöqvist, Bjuv
149. Katarina Karlsson, Bjuv
150. Dragana Abrasevic, Bjuv
151. Gabriel Gålsman, BJUV
152. Jennifer Groll Gålsman, BJUV
153. geanina maria crang, bjuv
154. Kristina Sjöstrand, Bjärred
155. Christer Berglind, Blekinge
156. K Falk, Boden
157. Inger Gredmo, Boden
158. Eva Jansson, Boden
159. Maria Gavelin, Boden
160. Alexandra Vilminko, Boden
161. Liselotth Lysholm, Boden
162. Jack Lysholm, Boden
163. Andreas Forsberg, Boden
164. Ewa Kowalczyk, Bollebygd
165. Maria Berggren, Bollebygd
166. Gary Lång, Bollebygd
167. Linn, Alva, Peter och Margareta Persson, Bollnäs
168. Anneli Hansson, Bollnäs
169. Albin Bäck, Bollnäs
170. Helena Lindevall, Bollnäs
171. Suzanne B Larsson, Bollnäs
172. Harriet Sjöberg, Bollnäs
173. Anneli Gustavsson, Bollnäs
174. Sergio Lobo, Boras
175. Louise Berglund, Borgholm
176. Leif Ehnemark, Borgholm
177. Naja Magnusson, Borgholm
178. Lone Magnusson, Borgholm
179. Sofie Frosth, Borgholm
180. edith o bengt kihlman, BORGHOLM
181. Johan Blomberg, Borgholm
182. Emelie Anki och Mattias Karlsson, BORGHOLM
183. monica fjellström, borgholm
184. Eva Joelsson, Borgholm
185. Jan-Olov Olsson, Borlänge
186. Billy Jonsson, Borlänge
187. Lotta Berglund Strömberg, Borlänge
188. Barbro Zetterström, Borlänge
189. Mikaela Nilsson, Borlänge
190. Carina Nilsson, Borlänge
191. Lena Lundberg, Borlänge
192. Tobias Westman, Borlänge
193. Lina Sjö, Borlänge
194. Per Carlsson, Borlänge
195. Fredrika Sandell, Borlänge
196. jenny mjöberg, borlänge
197. Nathalie Beillon, Borlänge
198. Malin Norberg, Borlänge
199. Tina Rosén, Borlänge
200. Marie Sjödén, Borlänge
201. Mikael Storolles Karlsson, Borlänge
202. Thomas Björkström, Borlänge
203. Anette karlsson, Borlänge
204. Patrik Andersson, Borlänge
205. Madeleine van der Reijdem, Borlänge
206. Zeinab El-saneh, Borlänge kommun
207. sif reinholdz, borstahusen L-a
208. Birgit Pettersson, Borås
209. Julia Lindau, Borås
210. David Fredman, Borås
211. Filip Tvetberg, Borås
212. Filip Tvetberg, Borås
213. Madeleine Guldstrand, Borås
214. Mai-Britt Hall, Borås
215. Michael Lacintra, Borås
216. Gunnel Maiwald, Borås
217. Marge o Per Sundström, Borås
218. Radmila Vocanac, Borås
219. Radmila Vocanac, Borås
220. Ulrika Holmesund, Borås
221. Veronica Thörnström Liljedahl, Borås
222. Lisa Berlin, Borås
223. Minna Koitila, Borås
224. John Äärlaht, Borås
225. Emma Andersson, Borås
226. Karl-Johan Olofsson, Borås
227. Gunilla Johansson, Borås
228. Eva Grubbström, Borås
229. Dukagjin Prokupla, Borås
230. Timmy Ekberg, Borås
231. Eva-Karin Krantz, Borås
232. sören Möller, Borås
233. Susanne Cronholm, Borås
234. Anders Cronholm, Borås
235. Andrej Strokan, Borås
236. Cristin Strokan, Borås
237. Lilian Artursson, Borås
238. Ola Lundin, Borås
239. Fam Kylemark, BORÅS
240. Rigmor Hultberg, Borås
241. anders lilja, borås
242. Ulrika A Johansson, Borås
243. Matei Popescu, Borås
244. Jeanette Amandusson, Borås
245. Christian Andersson, Borås
246. Anna Samuelsson, Borås
247. caroline Lindén, Borås
248. Anders Ringman, Borås
249. Rebecca Westerstad, Borås
250. Emma Strömblad, Borås
251. Sofie Johansson, Borås
252. Tarja Kastelli, Borås
253. Madeleine Gustafsson, Borås
254. Maria Eriksson, Borås
255. Anna Hagelin, Borås
256. Emelie Tolinsson, Borås
257. Ulla Bergström, Borås
258. Anna Helmersson, Borås
259. Joel Ludvigsson, borås
260. Anna Redin, Borås
261. sören Weidfeldt, borås
262. Hanna Hermansson, Borås stad
263. Oskar Forsberg, Botkyrka
264. Viktor Forsberg, Botkyrka
265. Maria Forsberg, Botkyrka
266. Minna Mäkelä, Botkyrka
267. Björn Lindahl, Botkyrka
268. Linda Höljer, Botkyrka
269. marianne ahlström, botkyrka
270. Marica Årnby, Botkyrka
271. Christina Åkesson, Botkyrka
272. Moussab Benmakhlouf, Botkyrka
273. Katarina Rosén , Botkyrka
274. Zinaida, Botkyrka
275. Yura, Botkyrka
276. Familjen Lundin, Botkyrka
277. Rebecka Nyman, Botkyrka
278. Sven Bergman, Botkyrka
279. Astrid Bergman, Botkyrka
280. Kenneth Carlsson, Botkyrka
281. Lars Levin, Botkyrka
282. Lena Levin, Botkyrka
283. Per-Olov Ohlsen, Botkyrka
284. Katja Joronen, Botkyrka Kommun
285. Birgitta Palmqvist, Boxholm
286. Håkan Palmqvist, Boxholm
287. Karolina Hallberg, Brandbergen
288. Ulrika Karlsson, Bro
289. Andrea Thorsell, Bromma
290. Patricia Asplund, Bromma
291. Ulf Gerhardsson, Bromma
292. Sarah Schillström, Bromma
293. Claudia Musa, Bromma
294. Stefan Lövgren, Bromma
295. Helen Lindqvist, Bromma
296. Pernilla Nilsson, Bromma
297. Liselott Ohlsson, Bromma
298. Eva Åhlén, Bromma
299. Anna Granberg, Bromma
300. Shanti Susanne Larsson, Bromma
301. Virre Andersson, bromma
302. Hanna Knutsson, Bromma
303. Amelie Lannemyr, Bromma
304. Caroline Wright, Bromma
305. Yasmine Lindgren-Widholm, Bromma
306. Jenny Nordqvist, Bromma Stockholm
307. Doris Norrgård Almström, Bromölla
308. Viktoria Unosson, Bromölla
309. Sverker Svensson, Bromölla
310. Familjen Judinsson, Bromölla
311. Hanna Wickström, Bromölla
312. Therese, Brunholtz
313. Familjen Hilmersson, Bräcke
314. Gösta Nygren, Bräcke
315. Maria Strand, Bräcke
316. Barbro Norberg, Bräcke
317. Josephine Heggelund, Bräcke
318. Ove Karlsson, Bräcke
319. Eva Hillén Ahlström, Bräcke
320. Eva Ifrén Göransson, Bräcke
321. Sune Ahlström, Bräcke
322. andres mammas bullfitta, bullfittkomunen
323. Sofia Wästberg, Burlöv
324. Maria Bondesson, Burlöv
325. Annna Lidén , Burlöv
326. Kerstin Lidén, Burlöv
327. henrik helge, burlöv
328. kamilla påhlsson, burlöv
329. Armend Iljazi, Burlöv
330. Emelie Splittorff, Burlöv
331. Emelie Splittorff, Burlöv
332. gandi merza selo, burlöv
333. zid merza, burlöv
334. Kesrau Wazir, Burlöv
335. Pernilla Unelind, Burlöv
336. Jaana Savolainen, Bålsta
337. Johanna Lind, Bålsta
338. Wai Huynh, Båstad
339. Carl Munther, Båstad
340. Jonas Holgersson, Båstad
341. Carolina Holgersson , Båstad
342. Lars Eriksson, Båstad
343. Birgitta Nilsson, Båstad
344. Gunilla Sundström, Båstad
345. izabella wulff, båstad
346. micaela nilsson, båstad
347. anders eriksson, båstad
348. Johan Renström, Båstad
349. Tobias, Bäckman
350. christer eriksson, bærum
351. andres mamma , bäver kommun
352. Andres pappa, bävres kommun
353. Maria, Börjel
354. Bo Peterson, Cannes
355. Klara , Christiansen
356. Benitha Zakariasson, Dals Ed
357. Kjell Andersson, Dals ed
358. Joel Kjellson, Dals Ed
359. Jonas Zakariasson, Dals-Ed
360. Eric Zakariasson, Dals-Ed
361. Susanne Westby, Dals-Ed
362. Ebba Philipson, danderyd
363. Annica Kenwood, Danderyd
364. Ninni Thunberg, Danderyd
365. Ie Söderberg, Danderyd
366. Stefan Söderberg, Danderyd
367. Eva-Lotta Linder, Danderyd
368. Roderick Martin, DANDERYD
369. Helena Roseen Lundeberg, Danderyd
370. Jeanette Dahlin, Danderyd
371. Ulrika Bergström, Danderyd
372. anders månsson, danderyd
373. Kristina Bertilsson, Danderyd
374. Jakob Linder, Danderyd
375. Andreas Tibell, Danderyd
376. Magdalena Aspengren, Danderyd
377. Christine Ambell, Danderyd
378. Helena Arver, Danderyd
379. siv persson, danderyd
380. Hilda Björkman, Danderyd
381. Inger Mattsson, Danderyd
382. Johanna Eriksson, Danderyd
383. Charlotta Svartz, Danderyd
384. kalman faluvegi, danderyd
385. Maria Karlsson, Danderyd
386. Cecilia Aguilera, Danderyd
387. Herold Knutsson, Danderyd
388. Eva-Lena Bergh, Degerfors
389. Stig Jacobsson, Degerfors
390. Rebecca Bergh, Degerfors
391. Julia Berg, Degerfors
392. Gunilla Sjöström, Deje/ Forshaga kommun
393. Jane Zetterberg, Djursholm
394. Thomas Kenwood, Djursholm
395. WILLE Rickman, Djurö
396. Janne Rickman, Djurö
397. Diana Krafft, Ed
398. Kajsa Evstrand, Eda
399. Bo Sundbäck, Eda
400. Johans mamma, Efterblivna kommunen
401. Lena Borg, Ekerö
402. Mia Vävare, Ekerö
403. Meena Vinterhed, Ekerö
404. Max Vinterhed, Ekerö
405. Marika Vinterhed, Ekerö
406. Niklas Fredriksson, Ekerö
407. Tina Friberg, Ekerö
408. Peter Lundqvist, Ekerö
409. Fredrik Sirberg, Ekerö
410. Ann-Cathrine Lagerqvist, Ekerö
411. Olle Skogh, Ekerö
412. Janne Jansson, Ekerö
413. Familjen Eliasson, Ekerö/Färentuna
414. lotten horste, eksjö
415. Ingeborg Eek, Eksjö
416. Marcus Sjöström, Eksjö
417. Magnus Eriksson, Eksjö
418. Fam. Gregersen-Larsson, Eksjö
419. Matilda Hagdahl, Eksjö
420. Annelie Salmén, Eksjö
421. Familjen Gustafsson-Persson, Eldsberga
422. Eva-Marie, Emanuelsson
423. Carola Kallenberg, Emmaboda
424. Mathias Kallenberg, Emmaboda
425. Louise Kallenberg, Emmaboda
426. Pontus Kallenberg, Emmaboda
427. Ros-Marie Sandberg, Emmaboda
428. Kajsa Johansson, Emmaboda
429. Hans Lundgren, Emmaboda
430. Staffan Söderberg, Enebyberg
431. Karla Sand, enhörna
432. Sara Pihl, Enköping
433. Mia Lund Arnell, Enköping
434. Dan Vennström, Enköping
435. Kerstin Lindvall, Enköping
436. Marianne Toikkanen m familj, Enköping
437. Margaretha Bergquist, Enköping
438. Camilla Berneklint, Enköping
439. Magnus Berneklint, Enköping
440. Annelie Leivert, Enköping
441. Pernilla Nehler, Enköping
442. Jaana Eriksson, Enköping
443. Viktoria Andersson, Enköping
444. Anette Jonsson, Enköping
445. Jimmy Bergkvist, Enköping
446. Mattias Johansson, Enköping
447. Gisela Jacobsson, Enköping
448. Linda Thörn , Enköping
449. Signe Padgett, Enköping
450. Carola Wallebring, Enköping
451. Isabella Erixon, Enköping
452. Runa Larsson, Enköping
453. Jennie Dahlberg, Enköping
454. Isak Åhnström, Enköping
455. Isabella Matsson, Enköping
456. Andreas Engström, Enköping
457. Peter Wiborn, Enskede
458. Hanna Öfverstedt, Enskede
459. Stina Grankvist, Enskede
460. Maria Martins, Enskede
461. Tomas Karlsson, Enskededalen
462. Elmer , Eriksson
463. Gunnar Grönlund, Eskilstuna
464. Sipan Atrushi, Eskilstuna
465. Petter Lymar, Eskilstuna
466. pia scott-liljekvist, eskilstuna
467. Emilia Gillström, Eskilstuna
468. Annemor Carlsson, Eskilstuna
469. Eva Gustafsson, Eskilstuna
470. Karolina Holmström, Eskilstuna
471. Lina Hammarström, Eskilstuna
472. Margaretha Moback, Eskilstuna
473. Nova Lindström, Eskilstuna
474. Bertil Fors, Eskilstuna
475. Helen Öström, Eskilstuna
476. Tove Eriksson, Eskilstuna
477. Cicki Aqvilonius, Eskilstuna
478. Thomas Holmgren, Eskilstuna
479. Ann-kristine Eriksson , Eskilstuna
480. Bodil Widén, Eskilstuna
481. Jesper Carlsson, Eskilstuna
482. Louise Irving, Eskilstuna
483. Familjen Maxe, Eskilstuna
484. Azrael Collin, Eskilstuna
485. Lovisa Almerén, Eskilstuna
486. Savannah Tillman Berggren och Farmor Cicki Aqvilonius, Eskilstuna
487. sandra schönthal, eskilstuna
488. Farmor Cicki Aqvilonius och Savannah Tillman Berggren, Eskilstuna
489. Sanna Kousa, Eskilstuna
490. Leila Geljana, Eskilstuna
491. Maria Persson, Eskilstuna
492. Anna Andersson, Eskilstuna
493. Sara Molander, Eskilstuna
494. Mathilda Eddestål, Eskilstuna
495. Sten Åkerblom, Eskilstuna
496. Ebba Åkerblom, Eskilstuna
497. Caroline Ingelsson, Eskilstuna
498. Julia Lindström, Eskilstuna
499. Anna Halonen, Eskilstuna
500. Therese Nilsson, eskilstuna
501. Matilda Humbla Lundemo, Eskilstuna
502. Drucerus Blomberg, Eskilstuna
503. Anna Andersson, Eskilstuna
504. Linda Westerberg, Eskilstuna
505. Elin Bergström, Eskilstuna
506. Vera Müller, Eskilstuna
507. Sofie Berglund, Eskilstuna
508. Natalie Andersson, Eskilstuna kommun
509. Therese Bohman, Eskilstuns
510. Helena Nerbring Lisell, Eslöv
511. Karsten Nilsson, Eslöv
512. Ingrid Minthon, Eslöv
513. Johan Hatje, Eslöv
514. Therese Johansson, Eslöv
515. Hjördis Wallin, Eslöv
516. Sös Orheden, Eslöv
517. Pia Tapper, Eslöv
518. Anna Mattsson, Eslöv
519. Susanna Dahlgren, Eslöv
520. Jimmy Persson, Eslöv
521. Lena Palm Samuelsson, Eslöv
522. Hanna Samuelsson, Eslöv
523. Malin Larsson, Eslöv
524. Carl Palmgren, Eslöv
525. Catrin Ohlsson, Eslöv
526. Martina Kvist Reimer, Eslöv
527. Anna Nihlén, Eslöv
528. Jörgen Brander, Essunga
529. Jenny Gunnarsson, Essunga kommun
530. Tristan Harrison, Essunga kommun
531. Emma Harrison, Essunga kommun
532. Andreas Borg, Everöd
533. Pär, Evstrand
534. Jonas Larsson, Fagersta
535. Mattias Larsson , Fagersta
536. Michelle Jonsson, Fagersta
537. Henrik Sjöström, Fagersta
538. Pipsa Heidling, FAGERSTA
539. Ulf Heidling, FAGERSTA
540. Gunnel Larsson, Fagersta
541. Gunnar Lundeqvist, Fagersta
542. Gunnel, Fagersta
543. Nathalie Uppling Loddby, Fagersta
544. Gun Bäck, Fagersta
545. Anneli Findell, Fagersta
546. Fattah Kurdistani, Fagersta
547. Soili Räisänen, Fagersta
548. Marcus Månsson, Fagersta
549. Maria liljeqvist, Fagersta
550. Anders Gustafsson, Falkenberg
551. Josephine Sieker, Falkenberg
552. elin ottosson, falkenberg
553. Anna och Jan Dickens, Falkenberg
554. Peter Scheffler, Falkenberg
555. Karolina Norén, Falkenberg
556. Birgitta Axelsson, Falkenberg
557. Dan Mariboe, Falkenberg
558. Inga-Lill och Heimo Käki, Falkenberg
559. Maja Jukic, Falkenberg
560. Ingela Molander, Falkenberg
561. Rasmus Andersson, Falkenberg
562. anna-lisa karlsson, falkenberg
563. Heléne Larsson, Falkenberg
564. Sven-Ove Andersson, Falkenberg
565. Inga-Maj Andersson, Falkenberg
566. Lotta Bengtson, Falkenberg
567. Nicole Nordh, Falkenberg
568. Ena Crkvencic, Falköping
569. viktor johansson, Falköping
570. Linda Svensson, Falköping
571. Annica Olofsson, Falköping
572. Boel Gustafsson, FALKÖPING
573. Anne Marie Åslund, Falköping
574. Fam. Larson, Falköping
575. mikaela thordson, falköping
576. Lottie Risberg, falköping
577. Sandra Kraft, Falköping
578. Pernilla Carlgren, Falköpings kommun
579. Camilla Linnér, Falu Kommun
580. Gittan Matsson, Falun
581. Ebba Kihlberg, Falun
582. karin kullander, falun
583. Jaakko Hurri, Falun
584. Barbro Rasmusson, Falun
585. Louise Balkén, Falun
586. Christian Linnér, Falun
587. Jenny Berglund, Falun
588. Maria Elofsson, Falun
589. Hanna Majehag, Falun
590. Ylva Esbjörs, Falun
591. Håkan Esbjörs, Falun
592. Gunnar Kihlberg, Falun
593. Cecilia, Falun
594. Anneli Ljungberg, Falun
595. Karin Johnsson, Falun
596. Ida Johnsson, Falun
597. Gerhard Paping, Falun
598. Anna-Greta Eriksson, Falun
599. Bettina Eriksson Bergknecht, Falun
600. Maya Ivarsson, Falun
601. Aligul Erkisi, Falun
602. Kristine Kouyoumjian, Falun
603. Lovisa Annersten, Falun
604. Veronica Fontin, Falun
605. Kamilla Fagerberg, Falun
606. anna lindblom, Falun
607. Emma Tronshagen, Falun
608. wilma Tronshagen, Falun
609. Metin Kallin, Farsta
610. Jessica Kallin, Farsta
611. Fredrik Pedersen-Dambo, FARSTA
612. Andréa Karlsson, Filipstad
613. Marianne Larsson, Filipstad
614. Katarina Sjöberg, Filipstad
615. Inger Granli, Filipstads
616. Sandra van Buggenum, Finspång
617. Kaj Persson, Finspång
618. Dan Andersson, Finspång
619. Anna Stuxberg, Finspång
620. Carl Söderström, Finspång
621. Gunilla Karlsson, Finspång
622. Ulf Svensson, Fjaras
623. Fam Fantl Walfridson, Flen
624. Marcus Fagerlund, Flen
625. Caspar Almalander, Flen
626. Ann-louice Lindström, Flen
627. Ann-louice Lindström, Flen
628. Maria Karlsson, Flen
629. karin gustavsson, flen
630. Henrico Frode, Flen
631. Jari Liikala, Flen
632. Carolina Johannison, Flen
633. maria sköld, flen
634. Jerry Persson, Flen
635. Sanna Gustavsson, Flens kommun
636. Linda Gustavsson, Flens kommun
637. Margareta Gustavsson, Flens kommun
638. Stefan Gustavsson, Flens kommun
639. Ann-Sofie Andersson, Forserum
640. Magnus Hedström, Forshaga
641. Angelica Sahlin, Forshaga
642. Håkan o Anneh-Lie Spjuth, Forshaga
643. Lars-Ola Westerlund, Forshaga
644. Martin , Fransson
645. Jorun och Hans-Arvid Hansen, Fredriksberg, Ludvika
646. Annette Högstedt, Frösön
647. Karin Bratt, Färgelanda
648. Maria Johansson, Färgelanda
649. Ann Blomberg, Färgelanda
650. Ingrid Nordesjö, Gagnef
651. Marianne Säbb, Gagnef
652. Torbjörn Cervin, Gagnef
653. Annika Palm, Gagnef
654. Marie Jonsson, Gagnefs
655. Christopher Johansson, Gagnefs
656. valeria, gallardo
657. Maria Loippo, Gbg
658. Sara Rapp, GBG kommun
659. sofia willebrand, gimo
660. Robie Aqvilin, Gislaved
661. Amelie Andersson, Gislaved
662. Malin Nyberg , Gislaved
663. Susanne Gustafsson, Gislaved
664. Stanley Guldmyr, Gislaved
665. Stanley Guldmyr, Gislaved
666. Ove Malmgren, Gislaved
667. Sofia Bertilsson, Gislaved
668. Magnus Bertilsson, Gislaved
669. Bengt-Göran Ericsson, Gislaved
670. Mikaela Törnvall, Gislaved
671. Eva Magnusson, Gislaved
672. Lotta Rudolfsson, Gislaved
673. Rolf Oscarsson, Gislaved
674. Ann-Sofie Nilsson, Gislaved
675. Elisabeth Axelsson, Gislaved
676. Inga-Lill Malmgreen, Gislaveds
677. Urban Wicklander, Glanshammar
678. Ulrika Kavsjö, Glteborg
679. Seila Clöve, Gnesta
680. Fam Skeppstedt Clöve, Gnesta
681. Kukkamariia Valtola Sjöberg, Gnesta
682. Bertil Karlsson, Gnesta
683. Ricard Hed, Gnesta
684. Sarah Wårdemark, Gnesta
685. Jonathan Ahlbom, Gnesta
686. Guy Olsson, Gnesta
687. Jenni Christiansson, Gnesta
688. Per Lundberg, Gnesta
689. Anne-Li Sool, Gnesta
690. Anna Kalla, Gnesta
691. Mats Kalla, Gnesta
692. Fredrik Dahl, Gnesta
693. Camilla Lissner, Gnesta
694. Therese Ebbesson, Gnosjö
695. Redzep Murtezic, Gnosjö
696. Louise, Goganis
697. Marit Malmberg, Goteborg
698. Robert Nylander, Gothenburg
699. Cathrin Thorvaldsen, Gothenburg
700. amy hughes höglund, gotland
701. Josef Persson, Gotland
702. Therése Eriksson, Gotland
703. Andreas Jansson, Gotland
704. Louise Kollberg, Gotland
705. Adam Franzén, Gotland
706. Anna Herkendell, Gotland
707. Peter Herkendell, Gotland
708. MY BERGBÄCK, GOTLAND
709. MÅNS BERGBÄCK, GOTLAND
710. Annika Serrander, Gotland
711. Jesper Hjälmrud, Gotland
712. Linda Johanson, Gotland
713. Emelie Åkesson, Gotland
714. Niklas Åhs, Gotland
715. Inga-Maj Lundström, Gotland
716. Maria Larsson, Gotland
717. Stig Ekblom, Gotland
718. Karin Pileborg, Gotland
719. moa jensen, gotland
720. Suzanne Lundqvist , Gotland
721. Angela Muttoni, Gotland
722. David Nedolugin, Gotland
723. Terje Kolsrud, Gotland
724. Marianne Östlund, Gotland
725. Jens Enderberg, Gotland
726. Bodil Rosengren, Gotlands kommun
727. Lena Forsberg, Granloholm
728. Paula Forsberg, Grums
729. Charlotta Ingebro, Grums
730. Birgitta Lindholm, Grums
731. anna englund, grums
732. mogge färdigh, grums
733. Dick Englund, Grums
734. Kerstin Nordling, Grums
735. Camilla Lundmark, Grästorp
736. Lisa M Tidblom, Grästorp
737. tommy andersson, grästorp
738. Andreas Ullbrandt, gteborg
739. Ingrid, Gunnarsson
740. Fam.Wulf, Gustavsberg
741. Marianne Stenlund, Gällivare
742. Markus Palo, Gällivare
743. Gerd Martinsson, Gällivare
744. Berit Åberg, Gällivare
745. Lina Nilsson, Gällivare
746. Kerstin Ämtér, Gällivare
747. Angelica Hansson, Gällivare Kommun
748. Bodil Dürebrandt, Gävle
749. hannah Pousette, Gävle
750. Sofia Larsson, Gävle
751. Marianne Olsson, Gävle
752. Hannah Karlsson, Gävle
753. Marie Hjort, Gävle
754. Elin Karvonen, Gävle
755. Elena Rust, Gävle
756. Annie Ågren, Gävle
757. Jonas Westberg, Gävle
758. Maria Burenius, Gävle
759. Maria Jansson, Gävle
760. Christina Mörtsjö, Gävle
761. Anna Maria Olsson, Gävle
762. Erica Lundberg, Gävle
763. Hans Erik Hansson, Gävle
764. Jenny Forssell, Gävle
765. Erika Wengberg, Gävle
766. Anette Lindström, Gävle
767. Irina Eriksson, Gävle
768. Anita Alneroth, Gävle
769. Ruzanna Larsson, Gävle
770. Steven Karlsson Hill , Gävle
771. Matilda Löwenborg, Gävle
772. Johanna Tröjbom, Gävle
773. Carolin Hagberg, Gävle
774. Carolin Hagberg, Gävle
775. Sanna Nordmark, Gävle
776. Eric Lindevall, Gävle
777. Nanna Kjellin Lagerqvist, Gävle
778. Jill Frid, Gävle
779. Johanna Norelius, Gävle
780. Sara Johansson,, Gävle
781. Johan Ståhl, Gävle
782. Matti Räsänen, Gävle
783. Tomas Nordby, Gävle
784. Björn Björnsson, Gävle
785. Sofia Eriksson, Gävle
786. Stina Landén, Gävle
787. Oskar Andersson, Gävle
788. Jennifer St John, Gävle
789. Jesper St John, Gävle
790. Björn Östlund, Gävle
791. Annette rönnbäck, Gävle
792. Maxim Al-Nasseri, Gävle
793. Maria Khouri, Gävle
794. Katarina Sandqvist, Gävle
795. Patrik Månsson, Gävle
796. Inger Ribbemark, Gävle
797. Maria Åstrand Swenneke, Gävle
798. Sune Hallqvist, Gävle
799. Birgitta Hallqvist, Gävle
800. Roger Norén, Gävle
801. Erik Jonsson, Gävle
802. Carita Niemi, Gävle
803. Marita Morin, Gävle
804. Stephanie Rönning, Gävle
805. Fredrik Hedman, Gävle
806. Peter Engström, Gävle
807. Sandra Kleiner, Gävle
808. Christel Freimuth, Gävle
809. Kristina Grahn, Gävle
810. Adéle Sannagård, Gävle
811. anders larsson, gävle
812. Jessica Ullström, Gävle
813. Fabian Ullström, Gävle
814. Lena Zetterholm, Gävle
815. Charlotte & Mattias Komulainen, Gävle
816. Ann-Sofie Åkerlund, Gävle
817. Jan Ricknell, Gävle
818. sarah paddison, Gävle
819. Ida Nyström, Gävle
820. Daniel "HARDANIEL" Hjärpe, Gävle
821. Jimmy Larsson, Gävle
822. RASMUS JACOBSSON , GÄVLE <3
823. Rasmus Fröroth Jacobsson, Gävle Kommun
824. rebecca elfving, gävle kommun
825. Sofia Eriksson, Gävle kommun
826. Per-Olov Engvall, Gävleborg
827. Eva Engvall, Gävleborg
828. Jakob Engvall, Gävleborg
829. Rikard Hallgren, Götebirg
830. Karin Storm, Göteborg
831. Pia Christensen, Göteborg
832. Maria Tvärne, Göteborg
833. Maria Gunnarsson, Göteborg
834. linda svanbom, göteborg
835. Margareta Kreuter, Göteborg
836. Gabriela Schaad, Göteborg
837. Victoria Liljedahl, Göteborg
838. Johan Hultman, Göteborg
839. Hanna Månsson, Göteborg
840. Viktor Fihlman, Göteborg
841. Viktor Eriksson, Göteborg
842. Viktor Johansson, Göteborg
843. Helena Davidsson, Göteborg
844. Dalia Sherif, Göteborg
845. Fredrik Cederstav, Göteborg
846. Åsa Nylén, Göteborg
847. Katarina Järlskog, Göteborg
848. Stina Ling, Göteborg
849. Stina Ling, Göteborg
850. Emmelie Nordmark Lungberg, Göteborg
851. Katarina Bjerkenlöv, Göteborg
852. Mikael Hylander, Göteborg
853. Anna Karlsson, Göteborg
854. Magnus Wallgren, Göteborg
855. Gunnar Bengtsson, Göteborg
856. Ludvig Kjellsson, Göteborg
857. Monika Schmidt, Göteborg
858. Victoria Alario, Göteborg
859. Diego Velasquez, Göteborg
860. Diego Velasquez, Göteborg
861. Ulla Dovblad, Göteborg
862. Anette Andersson, Göteborg
863. Henric Nilsson, Göteborg
864. Susan Ekblad, Göteborg
865. Evan Shellshear, Göteborg
866. Mats Blom, Göteborg
867. Anna Landgren, Göteborg
868. Kristin Öhrnberg, Göteborg
869. Lena Richard, Göteborg
870. Susanne Johansson, Göteborg
871. Bosse Högfeldt, Göteborg
872. Elisabeth Siller, Göteborg
873. Teresia Larsson, Göteborg
874. Amin Chini, Göteborg
875. Karin Andersson, Göteborg
876. May-Britt Rinaldo, Göteborg
877. Geerdy Tedfelt, Göteborg
878. Tom Blomqvist, Göteborg
879. Sofie Strid, Göteborg
880. Eric Nyman, Göteborg
881. Christina Ramberg, Göteborg
882. Marie Andersson, Göteborg
883. katharina kapronczay, göteborg
884. Else Hardless, Göteborg
885. Jörgen Pilquist, Göteborg
886. Carina Malmgren, Göteborg
887. Hilkka Einbeigi, Göteborg
888. Karolin Wiström Olsson, Göteborg
889. Annette Börjesson, Göteborg
890. Ann-Louise Andersson, Göteborg
891. SofieRehndell, Göteborg
892. Pär Gunnarsson, Göteborg
893. Sofie Cederberg, Göteborg
894. Magdalena Lindstrand, Göteborg
895. Angela Johansson Taeyfi, GÖTEBORG
896. Ailinh Vio Nguyen, Göteborg
897. Marielle Andersson, Göteborg
898. Patric Ekroth, Göteborg
899. Filip Eklund, göteborg
900. Johanna Johnsson, Göteborg
901. Liisa Kirjavainen Hyväri, Göteborg
902. Katarina Slonje, Göteborg
903. Marie-Louise Lindblom, Göteborg
904. Merete Höst, Göteborg
905. Karin Dickens, Göteborg
906. Henrik Kjöllerström, Göteborg
907. Cecilia Gäfvert, Göteborg
908. Mikael Gäfvert, Göteborg
909. Lennart Ekelund, Göteborg
910. Maria Wallsten, Göteborg
911. Zandra Jönsson, Göteborg
912. Calle Malmström, Göteborg
913. Hanna Olovson, Göteborg
914. Jelena Jakimaviciute, Göteborg
915. Pia Hjalmarsson , Göteborg
916. Irene Järlebring, Göteborg
917. Jessica Gold, Göteborg
918. Viktor Peterson, Göteborg
919. Familjen Holm, Göteborg
920. Rebecka Jakobsson, Göteborg
921. Gabriel Lopez, Göteborg
922. Johan Flanke, Göteborg
923. Valeria Lundberg, Göteborg
924. Christina Hjort, Göteborg
925. Mark Fekete, Göteborg
926. Kajwan Bahari, Göteborg
927. Sana Naderi, Göteborg
928. Jenny Hansson, Göteborg
929. Lena Richard, Göteborg
930. Björn Tenghag, Göteborg
931. Sara Falk, Göteborg
932. Hèléne Gadolin, Göteborg
933. Sara Nyström, Göteborg
934. Nicklas Hultman, Göteborg
935. Dennis Boås, göteborg
936. Ingela Lissvall, Göteborg
937. Angelica Alvvinter, Göteborg
938. Helene Fridlund, Göteborg
939. Stefan Molnar, Göteborg
940. Emilia Rózsa Fredriksson, Göteborg
941. Rosita hodge, Göteborg
942. Jessika Lorentzon, Göteborg
943. Manfred Månmyr, Göteborg
944. Tobias Johansson, Göteborg
945. Holger Lissvall, Göteborg
946. Magnus Nilsson, Göteborg
947. Sanda Sejdinovic, Göteborg
948. Catrine Ramsten, Göteborg
949. Anna Granander, Göteborg
950. Helene Borg, Göteborg
951. Peter Holmeberg, Göteborg
952. Lars Petersson, Göteborg
953. Sarah Uddfolk, Göteborg
954. Bosse Högfeldt, Göteborg
955. Alexandra Bomb, Göteborg
956. Sara Lidström, Göteborg
957. Amer Boshnjaku, Göteborg
958. Madelene Lundell, Göteborg
959. Michael Walderyd, Göteborg
960. Gerd Haukland, Göteborg
961. Marlene Krolovitsch, Göteborg
962. Karin Beckman, Göteborg
963. Antonija Stemberger, Göteborg
964. Pernilla Fogestam , Göteborg
965. Erik Johansson, Göteborg
966. Daniel Novoa, Göteborg
967. Maria Novoa Tafuri, Göteborg
968. Elisabeth Skoglund, Göteborg
969. Anneli Davidsson, Göteborg
970. Lisa Wingö, Göteborg
971. Malin Persson, Göteborg
972. Madeleine Andrén, Göteborg
973. Kent Källhage, Göteborg
974. Matilda Lindström, Göteborg
975. Mona Hellman, Göteborg
976. Marie Mårild, Göteborg
977. Elena Haglund, Göteborg
978. Catharina Beckman, Göteborg
979. Saila Aho, GÖTEBORG
980. Angelica Lorens, Göteborg
981. Veronica Diktonius, Göteborg
982. Berth Karlsson, Göteborg
983. Silvia Luvizio, Göteborg
984. Lillevi Reithmeier, Göteborg
985. Victoria Wells, Göteborg
986. Aysenur Dogan, Göteborg
987. Karin Ohls, Göteborg
988. Lena Bobeck, Göteborg
989. Maria Dunvald, Göteborg
990. Ulrica Ahlrot, Göteborg
991. Annica Völz, Göteborg
992. Maria Lissvall, Göteborg
993. Petra Wingård, Göteborg
994. Annika Skogberg, Göteborg
995. Sofia Gunverth, Göteborg
996. Mikaela Johansson, Göteborg
997. Marie Keidser von Heijne, Göteborg
998. Jörgen Kjellberg, Göteborg
999. Katarina Törnqvist, Göteborg
1000. Pia Jogbäck, Göteborg
1001. Jennie Johansson, Göteborg
1002. Catharina Hall, Göteborg
1003. Elena Nilsson, Göteborg
1004. Anna Göthberg, Göteborg
1005. Gudrun Jönsson, Göteborg
1006. cyrene johansson, Göteborg
1007. Ingrid Gunnarsdotter, Göteborg
1008. Emmah Karlsson, Göteborg
1009. Kani Biuk, Göteborg
1010. Rasmus Larson, Göteborg
1011. Lena Nordblom, Göteborg
1012. Rebecca Garnet-Lawson, Göteborg
1013. Anna Persson, Göteborg
1014. Kelly Odell, Göteborg
1015. Ilona, Göteborg
1016. Emma Strömberg, Göteborg
1017. Linnea Fredriksson, Göteborg
1018. Kristina Tropp, Göteborg
1019. Sture Kull, Göteborg
1020. vanessa maciel pinto, göteborg
1021. Amanda Arnö, Göteborg
1022. Lisa Olsson, Göteborg
1023. Helena Fryklund, Göteborg
1024. Sofie Flygare, Göteborg
1025. Christian Toledo, Göteborg
1026. Terese Norling, Göteborg
1027. Ramtin Jafari M., Göteborg
1028. Per Zackrisson, Göteborg
1029. Rawan Anani, Göteborg
1030. Åsa Johansson, Göteborg
1031. Linnéa Stolt, Göteborg
1032. Erika Andersson, Göteborg
1033. Maria Boman, Göteborg
1034. Oscar Norre, Göteborg
1035. Annie Olsson, Göteborg
1036. Jonas Wintland, Göteborg
1037. Monica Bengtsson, Göteborg
1038. Knut Bergsten, Göteborg
1039. Linda Jerkebo, Göteborg
1040. Caroline Wallström, Göteborg
1041. Johnny Larsson, Göteborg
1042. Susanne Holberg, Göteborg
1043. Ulrika wiklander, Göteborg
1044. Maria Köhler, Göteborg
1045. Tomas Hård Af Segerstad, Göteborg
1046. Katarina Andreasson, Göteborg
1047. Louise Hedén, Göteborg
1048. Malin Holmberg, Göteborg
1049. Soldis Carlsson, Göteborg
1050. Sandra Fantini, Göteborg
1051. Susann Dutt, Göteborg
1052. Lova Axelsson, Göteborg
1053. Catharina Jerkbrant, Göteborg
1054. Veronica Andersson, Göteborg
1055. Pontus Johansson, Göteborg
1056. Michael Berggren, Göteborg
1057. Lina Sahlin, Göteborg
1058. Sarah Löfving, Göteborg
1059. Emma Davies, Göteborg
1060. Marie Timle, Göteborg
1061. Annika Andersson, Göteborg
1062. Astrid Eriksson Tropp, Göteborg
1063. Mathilda Olsson, Göteborg
1064. Anna-Lena Tillberg, Göteborg
1065. Johan Allander, Göteborg
1066. Cecilia Brusewitz, Göteborg
1067. Helena Nordwall, Göteborg
1068. Maja Brus, Göteborg
1069. Annie Fredholm, Göteborg
1070. Ingalill Nilsson, Göteborg
1071. susanne johansson, göteborg
1072. Sofia Adolfsson, Göteborg
1073. Henriette Rudhag, Göteborg
1074. Kalle Eriksson, Göteborg kommun
1075. Marlene Sahlqvist, Göteborg Västra Hisingen
1076. Nicklas Hansson, Göteborgs
1077. Barbro Robertsson, Göteborgs
1078. Amanda Karlsson, Götene
1079. Siri Stoor, Götene
1080. Doris Jonasson Stoor, Götene
1081. Rebecka Höög, Götene
1082. Sofia Karlsson, Götene
1083. Krister Karlsson, Götene
1084. Jennifer Karlsson, Götene
1085. Linda Häljebo, Götene
1086. Emilia Ruottinen, Götene
1087. Jennifer Flodin, Göteorg
1088. Simon Adamsson, HABO
1089. Åke Lundgren, Habo
1090. Susann Laurinen, Habo
1091. Tommy Blom, Habo
1092. Paulina Tarabczynska, Habo
1093. Elias Svensson, Habo
1094. Christer Falck, Hagfors
1095. Agneta Falck, Hagfors
1096. Madeleine Jansson, Hagfors
1097. Tommy Persson, Hagfors
1098. örjan olsson , hagfors
1099. Maria Nykvist, Hagfors
1100. Viktoria Berntsson, Halland
1101. Oliver Starke, Hallsberg
1102. LENA BORG, HALLSBERG
1103. Katarina Melin, Hallsberg
1104. Julia Bentfjord, Hallsberg
1105. Annette Bentfjord, Hallsberg
1106. Linnea Hagstedt, Hallsberg
1107. Per Johansson, Hallsberg
1108. Jenny gröndahl, hallsberg
1109. Pernilla Wikander-Eklund, Hallsberg
1110. Anders Östlund, Hallstahammar
1111. Madelen Mikkelsen, Hallstahammar
1112. Ulla-Stina Holmberg, Hallstahammar
1113. Henrik Tanskanen, Hallstahammar
1114. Erik Pavoson, Hallstahammar
1115. Jonny Lindkvist, Hallstahammar
1116. Tina Lempeä, Hallstahammar
1117. Sandra Lindberg, Hallstahammar
1118. Camilla Eriksson, Hallstahammar
1119. Sandra heinonen, Hallstahammar
1120. Sonia Oscarsson, Halmstad
1121. Thore Oscarsson, Halmstad
1122. Karin Larsson, Halmstad
1123. Ylva Jalming, Halmstad
1124. Atina G. Axelsson, Halmstad
1125. Simon Axelsson, Halmstad
1126. Ulf Nerborg, Halmstad
1127. Hanna Kallunki Nyström, Halmstad
1128. Josefin Ovenmark, Halmstad
1129. Kristina Brink, Halmstad
1130. Jenny Larsson, Halmstad
1131. Christine Hellman Roos, Halmstad
1132. Sabina Hultsten, Halmstad
1133. Martina G - Olsson, Halmstad
1134. anika elfström, halmstad
1135. Siller Birgitta, Halmstad
1136. Sandra Ottosson, Halmstad
1137. Annika Svensson, Halmstad
1138. Louise Parstedt, Halmstad
1139. Daniel Svalefors, Halmstad
1140. Ulrika Hallén, Halmstad
1141. cecilia fembro, halmstad
1142. Ida Nilsson, Halmstad
1143. Mats Hedberg, Halmstad
1144. Sofie Andersson, Halmstad
1145. Cailyhnn Fagerholm, Halmstad
1146. Emilie Sörholm, Halmstad
1147. Linda Holmgren Nilsson, Halmstad
1148. Kim Willumsen, Halmstad
1149. Jonas Bäcklund, Halmstad
1150. Jesper Bengtsson, Halmstad
1151. Lena Levin, Halmstad
1152. Daniel Larsson, Halmstad
1153. Marie-Luis Porsch, Halmstad
1154. Patricia Pålsson, Halmstad
1155. Anna Nilsson, Halmstad
1156. Mona Bowman, Halmstad
1157. Pernilla Jansdotter, Halmstad
1158. Johanna Nilsson, Halmstad
1159. Jenny Larsson, Halmstad
1160. Iza Nord, Halmstad
1161. stine nilsson, halmstad
1162. Sandra Åhlén Mulió, Halmstad
1163. Inger Öberg, Halmstad
1164. Jonas Ottosson, Halmstad
1165. Osmane Mohamed, Halmstad
1166. Therése Einerborg, Halmstad
1167. Mikaela Einerborg, Halmstad
1168. Göran Einerborg, Halmstad
1169. Gun Lindeberg Einerborg, Halmstad
1170. Kenneth Johansson, Halmstad
1171. Marcus Olofsson, Halmstad
1172. sophie Larsson, Halmstad
1173. Annika Hallbert, Halmstad
1174. Caroline Malm, Halmstad
1175. Therese Hansen, Halmstads kommun
1176. Marie Winslow Andersson, Halstahammar
1177. Cecilia, Hammarström
1178. Therese Groth, Hammarö
1179. Björn Bråthen, Hammarö
1180. Antonia Bell-Jonasson, Hammarö
1181. Lola Segolsson, Hammarö
1182. Tage Segolsson, Hammarö
1183. Ann-Kathrine Nordwall, Hammarö
1184. Sofia Thyberg, Hammarö
1185. Karin Thyberg, Hammarö
1186. Anton Ackerot, hammarö
1187. lars brändström, Handen
1188. Lidija Milosevska, Handen
1189. Mattias Arnstad, Handen
1190. Sarah McEwan, Haninge
1191. alexander kim sakoonkun, haninge
1192. Anne-Sofie Engström, Haninge
1193. Anette Karlsson, Haninge
1194. Björne Karlsson, Haninge
1195. Johanna Fahlander Fallgren, Haninge
1196. Anette Prins, Haninge
1197. lisa johansson, haninge
1198. Christel Ek, Haninge
1199. Linnea Odh, Haninge
1200. Anette Rodriguez, Haninge
1201. Margitha Karlsson, Haninge
1202. Gerd Stavtorp, Haninge
1203. Anna Jos, Haninge
1204. Christina Gabell, Haninge
1205. Maria Ericsson, Haninge
1206. Cecilia Vitblom, Haninge
1207. Peter Malloni, Haninge
1208. molly fyrbäck, haninge
1209. my fyrbäck, haninge
1210. Lena Östman, Haninge
1211. Zahra Jalal, Haninge
1212. Nastassja Björdin, Haninge
1213. Ann Andersson, Haninge
1214. Stella Rantanen, Haninge
1215. Reino Rantanen, Haninge
1216. Kerstin Holmgren, Haninge
1217. Ralf Jansson, Haninge
1218. Erica Westlund, Haninge
1219. Weronica Lund, Haninge
1220. Elin Wikström, Haninge
1221. Eva-Britt Nilsson, Haninge
1222. nathaly-velarde, haninge
1223. Mattias Lundqvist, Haninge
1224. Nathalie Frölich, Haninge
1225. Elisabet Wahlstedt, Haninge
1226. Jacob Jansson, Haninge
1227. Clara Abrahamsson, Haninge
1228. Hugo Abrahamsson, Haninge
1229. Mona Kailokari, Haninge
1230. Ellenor Frost, Haninge
1231. Barbaros Öngider, Haninge
1232. Alexandra wikstrand öngider, haninge
1233. Linnea Linder, Haninge
1234. Maria Moberg, Haninge
1235. kaj Ockenström, Haparand Norrbotten
1236. Linnéa Waara, Haparanda
1237. Gunilla Blom, Haparanda
1238. Camilla Svedrin, Heby
1239. Ann-Christin H Eskilsson, Heby
1240. Josefine Johansson, Heby
1241. Lena Olsson, Heby
1242. Louise Granlund, Heby
1243. Marie Uppman, Heby
1244. Harald Brixeskog, Heby
1245. Sofie lindström, Heby
1246. Conny Skog, Heby
1247. Sandra Kjelsson, Heby Kommun
1248. Veronica Ceh, Heby kommun
1249. Elin Johansson, Heby kommun
1250. Piotr Bentkowski, Hedemora
1251. Karolina Zielinska, Hedemora
1252. Carina Stenholm, Hedemora
1253. Caisa Bergfeldt, hedemora
1254. Rosing Susanne, Hedemora
1255. Marina Hjertton, Hedemora
1256. Gabriella Gustafsson, Hedemora
1257. Kerstin Jansson , Hedemora
1258. niklas bjarme, hedemora kommun
1259. malin lundin, hedemora kommun
1260. Anna, Helmersson
1261. Alexandra Meijer, Helsingborg
1262. Anneli Gille, Helsingborg
1263. Yinglux Sornkhom, Helsingborg
1264. Monica Björk, Helsingborg
1265. Eva Malm, Helsingborg
1266. Dharma Monie, Helsingborg
1267. Thereze Zetterberg, Helsingborg
1268. Hanna Leghammar, Helsingborg
1269. Johanna Löfberg, Helsingborg
1270. Erika Jansson, Helsingborg
1271. urszula kuzmiszyn, helsingborg
1272. per nordqvist, helsingborg
1273. Ann-Margreth Hoff, Helsingborg
1274. Pernilla Fahlstedt, Helsingborg
1275. Evelina Kjellsson, Helsingborg
1276. Louise Meijer, Helsingborg
1277. Katarina Larsson, Helsingborg
1278. Cathrine Berg, Helsingborg
1279. Sissi Pettersson, Helsingborg
1280. marja digby, helsingborg
1281. Claire Brandum, Helsingborg
1282. Vilma Carlsen, Helsingborg
1283. Urban Plevén, Helsingborg
1284. Kristina Gärtze, Helsingborg
1285. chitchai thepnathee, helsingborg
1286. Jill Willumsen, Helsingborg
1287. Mathias Johannesson, Helsingborg
1288. Katarina Swedin, Helsingborg
1289. ANITA MARTINSSON, HELSINGBORG
1290. LindaTamm, Helsingborg
1291. Dejan Gusatovic, Helsingborg
1292. Frida Werme, Helsingborg
1293. Lihadh Lazim, Helsingborg
1294. Cina Jacobson, Helsingborg
1295. Jan Blide, Helsingborg
1296. Gertrud Söderdahl, Helsingborg
1297. Emma Sjöstedt, Helsingborg
1298. ghada jaber, helsingborg
1299. Anki Nilsson, Helsingborg
1300. Klas Nilsson, Helsingborg
1301. Marcus Alsterfjord, Helsingborg
1302. Annika Winberg, Helsingborg
1303. Helén Karlsson, Helsingborg
1304. Jan Karlsson, Helsingborg
1305. Alina Ivan, Helsingborg
1306. Emma Anderssson, Helsingborg
1307. Margareta Nyman , Helsingborg
1308. Malin Roth, Helsingborg
1309. Markus Lundahl, Helsingborg
1310. Olof Olofson, Helsingborg
1311. Johanna Keidser, Helsingborg
1312. Marcus Weinebrandt, Helsingborg
1313. Ulrika Sundvall, Helsingborg
1314. Sandrda Andersson, Helsingborg
1315. Johanna Fredlund, Helsingborg
1316. Bob fredlund, Helsingborg
1317. Anette von Feilitzen, Helsingborg
1318. Ove Wilsleff, Helsingborg
1319. Linn H, Helsingborg
1320. Petra Hejde, helsingborg
1321. Johan Andersson, Helsingborg
1322. Lisa Ågårdh, Helsingborg
1323. Michael Anderhorn, Helsingborg
1324. Nalli Rauf, Helsingborg
1325. Louise Ulf, Helsingborg
1326. Jakob Ulf, Helsingborg
1327. Kerstin Mowitz, Helsingborg
1328. Åke Nilsson, Helsingborg
1329. Marika Persson, Helsingborg
1330. Robin Pehrsson, Helsingborgs kommun
1331. Sandra Taivainen, Helsingborgs kommun
1332. Barbro Eklund, Helsingfors
1333. Ulrika Bernehäll, Herrljunga
1334. Sara Lindås, Herrljunga
1335. Kristine Bayard, Herrljunga
1336. Christina Glad, Herrljunga kommun
1337. Anton Ekström, Hjo
1338. Jackie Janson, Hjärup
1339. Cecilia Gustavsson, Hofors
1340. Henrik Ellström, Hofors
1341. Meith Sundström, Hofors
1342. Niklas, Holm
1343. Helena Karlström, Huddinge
1344. helena horneman, huddinge
1345. Nelly Munguia, Huddinge
1346. Annika Wiberg, Huddinge
1347. Jacobus Buijsse, Huddinge
1348. jessica eklund, huddinge
1349. Alexander Williamson, Huddinge
1350. Susanne Johansson, Huddinge
1351. Susanne Johansson, Huddinge
1352. inge.johansson, huddinge
1353. Micaela Söderberg, Huddinge
1354. Rose-Marie Hertzman, Huddinge
1355. Pernilla Wiebert, Huddinge
1356. Marie Källman, Huddinge
1357. Magnus Karlsson, Huddinge
1358. Forsberg Anneli, Huddinge
1359. Patricia Palm, Huddinge
1360. Fam Kimber, Huddinge
1361. Stefan Nygren, Huddinge
1362. Marie Stavtorp, Huddinge
1363. Monica Lindsjö, Huddinge
1364. Sofia Söderborg, Huddinge
1365. Ylva Kollberg, Huddinge
1366. Carola Kolenda, Huddinge
1367. Norea Kolenda, Huddinge
1368. Johanna Wanngren m fam, Huddinge
1369. Norma Hernandez, Huddinge
1370. Eva Mårtensson, Huddinge
1371. Rofilleta Refuerzo-Larsson, Huddinge
1372. Carola Thulin, Huddinge
1373. Gabriella Riddez, Huddinge
1374. Birgitta Malmberg, Huddinge
1375. Mats Kjellberg, Huddinge
1376. Eleni Bapka, Huddinge
1377. alexandra jägerström, huddinge
1378. Mats Ohlsson, Huddinge
1379. Peter Andersson, Huddinge
1380. Amanda Clarin, Huddinge
1381. Johan Axel Rosenborg, Huddinge
1382. Johan Söderman, Huddinge
1383. Matilda Karlsson, Huddinge
1384. Annette Garcia, Huddinge
1385. Agnes Wärnelid, Huddinge
1386. leo wärnelid, Huddinge
1387. Robert Lind, Huddinge
1388. Mary Kvarnström, Huddinge
1389. Saija Thacker, Huddinge
1390. Cicki Figaro, Huddinge
1391. Karin Lundberg, Huddinge
1392. Ola Lundberg, Huddinge
1393. annelie månsson, huddinge
1394. Anita Månsson, Huddinge
1395. Inger Torstensson, Huddinge
1396. jennifer maraboli, huddinge
1397. Annica Andersson, Huddinge
1398. Lasse Wikman, Hudiksvall
1399. Barbro Karelius, Hudiksvall
1400. Agneta Matsson, Hudiksvall
1401. Saga Nordvall Dässman, Hudiksvall
1402. Madleine Dässman, Hudiksvall
1403. Kenneth Ronnedal, Hudiksvall
1404. Alexander Ronnedal, Hudiksvall
1405. Robert Kronlund, Hudiksvall
1406. Emma Olsson , Hudiksvall
1407. Christofer Döss, Hudiksvall
1408. Caroline Eriksson, Hudiksvall
1409. Jennie Sjögren, Hudiksvall
1410. Henrik Antonsson, Hudiksvall
1411. Karin Åkerstedt, Hultsfred
1412. Jens Karlsson, Hultsfred
1413. Napatpong Chokwatthananon, Hultsfred
1414. Mai Dahlberg, Hultsfred
1415. Sophia Berggren, Hultsfred
1416. Louise Berglund, Hultsfred
1417. Anneli Berglund, Hultsfred
1418. Maria Kalk, Hultsfred
1419. Linnéa Grässjö, Hultsfred
1420. Louise Uebel, Hultsfreds kommun
1421. Lisbeth Heier, Hylte
1422. Lina Heier, Hylte
1423. angelica ahlefeldt-laurvig, hylte
1424. mikael lindeman, håbo
1425. Maria Lindblom Öman, Håbo
1426. Maria Öman, Håbo
1427. Nikolaus Berglund, Håbo
1428. Elisabeth Berglund, Håbo
1429. Lasse Lindström, Håbo
1430. Lena Sköldberg, Håbo
1431. Teresa Frykman, Håbo
1432. anthon södervall, håbo
1433. Berith Wärmé Johansson, Håbo
1434. Susanne Bodingh, Håbo
1435. Lars Lindahl, Håbo
1436. Lovisa Hagberg, Håbo
1437. tomten sjästron, Håbo
1438. camilla Lindström, Håbo
1439. john baker, håbo
1440. Anna Atterlöf, Håbo kommun
1441. Sabine Noresson, Håbo kommun
1442. Kjell Noresson, Håbo kommun
1443. Maria Heldesjö, Håbo kommun
1444. Johanna Marteleur, Hägersten
1445. Nils Kellerman, Hägersten
1446. Cristina Negutz, Hägersten
1447. Andreea Negutz, Hägersten
1448. Martin Ekberg, Hägersten
1449. Iona Algra , Hägersten
1450. Sanna Nyström, Hägersten
1451. Magdalena Borkowska, Hägersten
1452. pernilla pettersson, hägersten stockholm
1453. Therese Lindholm , Hällefors
1454. Marie Bergström, Hällefors
1455. Clarence Werdin, Hällefors
1456. Åke Hamrin, Härnösand
1457. Anette Johansson, Härnösand
1458. Mikael Schéele, Härnösand
1459. Linda Nilsson, Härnösand
1460. Katri K Flodin, Härnösand
1461. Lars Högman, Härnösand
1462. Ulrika Ellenberg, Härnösands koimmun
1463. Josefin Kristiansson, Härnösands Kommun
1464. Kerstin Åsberg, Härryda
1465. Clara Henry, Härryda
1466. Anders Wendelsson, Härryda
1467. Agneta Steffen, Härryda
1468. Catrine Källström, Härryda
1469. Harry Frigård, Härryda
1470. catharina eriksson, Härryda
1471. Lena Ekberg, Härryda
1472. Sara Tobiasson, Härryda
1473. Annika Bruce, Härryda
1474. Pernilla Sjöberg, Härryda
1475. Ronny Sjöberg, Härryda
1476. Barbro Nordwall, Härryda
1477. Mare Andersson, Härryda Kommun
1478. Malin Ternstål, Hässelby
1479. Susann Nord, Hässleholm
1480. Sara Edgren, Hässleholm
1481. Maria Skoglund, Hässleholm
1482. Eva Landgren, Hässleholm
1483. Mari-Louise Karlsson, Hässleholm
1484. Camilla Lindoff, Hässleholm
1485. Jonny och Monica Olsson, Hässleholm
1486. Janet Rosander, Hässleholm
1487. Karin Knutsson, Hässleholm
1488. Håkon Jansen, hässleholm
1489. Carina Thurn, Hässleholm
1490. Tomas Hylander, Hässleholm
1491. Emma persson, hässleholm
1492. Elin Persson Bivall, Hässleholm
1493. Julia Hellström, Hässleholm
1494. Alice Nordlund, Hässleholm
1495. Sara Blomqvist, Hässleholm
1496. Therése Henningsson, Hässleholm
1497. Karl-Erik Lundvall, Hässleholm
1498. Marianne Herrström, Hässleholm
1499. Christer Herrström, Hässleholm
1500. Carolina Gagzis, Hässleholm
1501. Ellen Karlsson, Hässleholm
1502. Lena Nockert, Hässleholm
1503. Khaled Saad, Hässleholm
1504. Anja Rosberg, hässleholm
1505. Annika Strömdahl, Hässleholm
1506. Dag & Sara, Hässleholm
1507. Pierre Ekelund, Hässleholm
1508. katrine arvidsson, hässleholm
1509. Jenny Nilsson, hässleholmskomun
1510. Marilena Karlsson, Höganäs
1511. Marilena Karlsson, Höganäs
1512. Annette Olofsson, Höganäs
1513. Gunilla Sandberg, Höganäs
1514. Anita Gunhammar, Höganäs
1515. Viveka Åkesson, Höganäs
1516. Peter Helperin, Höganäs
1517. Carolina Persson, Höganäs
1518. Robin Svensson, Höganäs
1519. Erica Nilsson, Höganäs
1520. Emil Mattsson, Höganäs
1521. Linda Bendz, Höganäs
1522. Beatrice Röstad, Höganäs
1523. Kristoffer Jahn, Höganäs
1524. Familjen Berg, Högsby
1525. sandra Andersson, Högsjö
1526. Greta Hjarre, Höllviken
1527. Maria Nilsson, Hörby
1528. Anita Ullmann, Hörby
1529. mohamed hariri, hörby
1530. Hannah Andersson, hörby
1531. Elicia Rossander, hörby
1532. Linnea Hansson, Hörby
1533. Ingegerd de Hooge, Höör
1534. Tina Sjögren, Höör
1535. Carina Jöneros, Höör
1536. Sara Fridolf, Höör
1537. Vivi Goldrine, Höör
1538. Bertil Tufvesson, Höör
1539. Trine Gadmar, Höör
1540. Mimmi Bissmont, Höör
1541. Alexander Gustafson, Höör
1542. Tove Mehta, Höör
1543. Per Welinder, HÖÖR
1544. Ruth Welinder, Höör
1545. Uffe Larsson, Höör
1546. Jacob Osterman, Höör
1547. Eva Osterman , Höör
1548. Lars Osterman , Höör
1549. Ulf Jönsson, Höör
1550. Pia Dannevaern Fridh, Höör
1551. Gregor Fridh, Höör
1552. Pär Andersson, höör
1553. ULLA ORTUÑO, INDAL
1554. JOSE ORTUÑO, INDAL
1555. Andreas, Jerrhag
1556. Madeleine Johansson, Johanneshov
1557. Peter Brockman, Johanneshov
1558. Ann-Marie Kennedal, Johanneshov
1559. Johanna Cargioli, Johanneshov
1560. Linda Sjöström, Johanneshov
1561. William, Johansson
1562. bie blind, jokkmokk
1563. Kristien kappers, Jokkmokk
1564. BoAnders Arvidsson, Jokkmokk
1565. Annica Sundström, Jomala, Åland
1566. Jan, Jonasson
1567. Anna-Karin, Jonsson
1568. MAGGO SVENSSON, JONSTORP
1569. MKAEL SVENSSON, JONSTORP
1570. Freyja Sandström, Järfälla
1571. martina cornelius, järfälla
1572. Thomas Stenholm, Järfälla
1573. Kicki Lindgren, Järfälla
1574. Eva Smedberg, Järfälla
1575. Linda Yliaho, Järfälla
1576. Andréa Gardeling Fässler, Järfälla
1577. Nicolas Kamakaris, Järfälla
1578. Micael Larsson, Järfälla
1579. Anna Karlsson, Järfälla
1580. Patricia Assarson, Järfälla
1581. Marianne Hedberg, Järfälla
1582. Mariusz Laczynski, Järfälla
1583. Ann-Britt Hammar, Järfälla
1584. Lena Risling, Järfälla
1585. Barbro Larsson, Järfälla
1586. Malin Ahlin, Järfälla
1587. Familjen Frisk, Järfälla
1588. Madeleine Ohlson, Järfälla
1589. Lars-Erik, Järfälla
1590. Kerstin Sandelgård, Järfälla
1591. Marta Szulkin, Järfälla
1592. Göran Runebring, Järfälla
1593. Kenneth Vidgren, Järfälla
1594. Maria Hegdal, Järfälla
1595. Familjen Fransson, Järfälla
1596. Jessica Eriksson, Järfälla
1597. Therése Karlsson, Järfälla
1598. Magnus Reuter, Järfälla
1599. Margareta Jast, Järfälla
1600. Merja Bäckström, Järfälla
1601. Agneta Hedendahl, Järfälla
1602. Gun Lange, Järfälla
1603. Gitte Kynning, Järfälla
1604. Familjen Kynning, järfälla
1605. Lena löfgren, Järfälla
1606. Ingemar Löfgren, Järfälla
1607. Lindroth, Järfälla
1608. Elisabeth Eklund, Järfälla
1609. Peter Barklund, Järfälla
1610. Tindra romlin, Järfälla
1611. Camilla Jackel, järfälla
1612. Arja Timonen, Järfälla
1613. jolanta Kozanecka, Järfälla
1614. Urban Essing, Järfälla
1615. Farhd Shiralipour, Järfälla
1616. Hanna Löfgren, Järfälla
1617. Edmara L. Nogueira, JÄRFÄLLA
1618. Ingela Hällkrans, Järfälla
1619. Fam Fryckstedt, Järfälla
1620. Maria Svärd, Järfälla
1621. Margaretha Svärd, Järfälla
1622. Malin Svärd, Järfälla
1623. Janet John, Järfälla
1624. Elzbieta Laczynska, Järfälla
1625. Auli Arvola Orlander, Järfälla
1626. Jonas Möller, Järfälla
1627. Per Ericson, JÄRFÄLLA
1628. charlotte Törnblom, Järfälla
1629. Inga Brennerdahl, Järfälla
1630. Daniel Borkeby, Järfälla
1631. Elin Norin, Järfälla
1632. Nelli Issa, Järfälla
1633. Linda Hansson, Järfälla
1634. Anders Block, Järfälla
1635. Anette Loholm, Järfälla
1636. Anne Deweer Liden, Järfälla
1637. Marie Jansson, Järfälla
1638. inger o Lasse Magnusson, Järfälla
1639. Olivia Fransson, Järfälla
1640. Kristina Engström, Järfälla kommun
1641. Pian Hansson, Järna
1642. Pernilla Jonasson, Järna
1643. Hans Sandblad, Jönköping
1644. Ebba Sandblad, Jönköping
1645. Ebba Sandblad, Jönköping
1646. Karl Sandblad, Jönköping
1647. MAlin Sandblad Tufvesson, Jönköping
1648. Linn Boklund Frick, Jönköping
1649. Isabelle Falkenström, Jönköping
1650. Malin Brandt Smedberg, Jönköping
1651. Jenny Kanerva Ericsson, Jönköping
1652. Irma Berggren, Jönköping
1653. Magdalena Liljemark, Jönköping
1654. Yvonne Nyander, Jönköping
1655. ulrika norman, jönköping
1656. Anita Hansen, jönköping
1657. Alina Bentlund, Jönköping
1658. Victor Videklo, Jönköping
1659. Elin Videklo, Jönköping
1660. Anders Rönnholm, Jönköping
1661. Susanne Larsson, Jönköping
1662. Susanne Larsson, Jönköping
1663. Ann-Sofie Hjelm, Jönköping
1664. Fam Stålbark, Jönköping
1665. Anneli Thörnmo, Jönköping
1666. Carolina Helmersson, Jönköping
1667. Monica Linder-Ramnelius, Jönköping
1668. Marika Jonsson, Jönköping
1669. Annie Gerebrink, Jönköping
1670. Robert Nilsson Ahlberg, Jönköping
1671. Mia Åkerstén, Jönköping
1672. Johan Lilienberg, Jönköping
1673. Anne- Christine Essén, Jönköping
1674. Andreas Rickman, Jönköping
1675. Maria Jacobson, Jönköping
1676. Emmi Holmer, Jönköping
1677. Erica Klint, Jönköping
1678. Johanna Ekman, Jönköping
1679. Marvia Asmar, Jönköping
1680. Cajsa Banck, Jönköping
1681. Marie-Louice Jarl, Jönköping
1682. Ebba Sandblad Tufvesson, Jönköping
1683. aira keiskander, jönköping
1684. anders berg, jönköping
1685. mimmi svensson, Jönköping
1686. ada seguel, jönköping
1687. Fredrik Axelsson, Jönköping
1688. Kristin Eriksson, Jönköping
1689. Daniella Fröding, Jönköping
1690. Timmy Näslund, Jönköping
1691. Carina Hermansson, Jönköping
1692. Maria Elm, Jönköping
1693. Henrik Hartelius, Jönköping
1694. Maria Ekelund, Jönköping
1695. Sannah Melander, Jönköping
1696. Karolina Fagerkvist, Jönköping
1697. Jonas Schenell, Jönköping
1698. Nicklas Fagerkvist, Jönköping
1699. tommy hallingström, jönköping
1700. Anne-Christine Essén, Jönköpings
1701. Maria Appehl, Jönköpings kommun
1702. markus storck, jönköpingskommun
1703. Therese Martinsson, jönköpingskommun
1704. fanny gunnari, kalix
1705. ulrika malmqvist, kalix
1706. Anne Marie Nymo, Kalix
1707. Daniel isaksson, Kalix
1708. Alexander Nordgren, Kalix
1709. Sara, Kalix
1710. Katarina Rönnqvist, Kalix
1711. André Rönnberg, Kalix
1712. Heidi Perunka, Kalix
1713. Andreas N, Kalix
1714. Daniel Mörk, Kalix Kommun
1715. Gerd Ihrén, Kallinge
1716. Bror Iseland, Kalmar
1717. Juraj Viskic, Kalmar
1718. Anna Jarås, Kalmar
1719. Evelina Karlsson, Kalmar
1720. Ida Stenberg, Kalmar
1721. Viktor Georgsson, Kalmar
1722. Sara Andersson, Kalmar
1723. Noah håkansson, Kalmar
1724. Katarina Melin, Kalmar
1725. Johanna Arvidsson, Kalmar
1726. Alexandra Gedda, Kalmar
1727. Sofia Asp Petersson, Kalmar
1728. Magnus Olsson, KALMAR
1729. Jenny Karlsson, Kalmar
1730. Viveka Mattisson, Kalmar
1731. Agnes sterner, kalmar
1732. petra sterner, kalmar
1733. elliot sterner, kalmar
1734. Stefan Lindmark, Kalmar
1735. Emmy Evelina Linnea Maddis Peter Åsa Nilsson, Kalmar
1736. Camilla Johansson, Kalmar
1737. Ann-Sofie Carlsson, Kalmar
1738. Erika Claesson, Kalmar
1739. Johan Karlsson, Kalmar
1740. Viveka Andersson, Kalmar
1741. Helene Madsen, Kalmar
1742. Kristin Nyberg, Kalmar
1743. Anton Olsson, Kalmar
1744. Sebastian Glamberger, Kalmar
1745. Emelie Johansson, Kalmar
1746. LenaKarlsson, Kalmar
1747. Kerstin Strömberg, Kalmar
1748. Alice Blomgren, Kalmar
1749. Patrik Wahlqvist, Kalmar
1750. Ulrika Norgren, Kalmar
1751. Erik Larsson, Kalmar
1752. Malin Petersson, Kalmar
1753. Ann-Sofie Berglund, KALMAR
1754. Joanna öström, Kalmar
1755. Ing-Marie Karlsson, Kalmar
1756. Fakhir Abdalkhaliq jousif, kalmar
1757. Eva-Marie Adelgren, Kalmar kommun
1758. Rolf Hurtig, KAREBY
1759. Anna Grosch, Karlsborg
1760. Matilda Carlsson, Karlsborgs Kommun
1761. Therese Björklund, Karlshamn
1762. Patrik Persson, Karlshamn
1763. Madelene Persson, Karlshamn
1764. Jonatan Dahlroth, Karlshamn
1765. Åke Lindquist, Karlshamn
1766. Erika Andersson, Karlshamn
1767. Ellen Kujanpää, Karlshamn
1768. Malin Nilsson, Karlshamn
1769. Caroline Sohl, Karlshamn
1770. Inga Ericson, Karlshamn
1771. Julia Håkansson, Karlshamn
1772. jonas oscarsson-ohlsson, karlshamn
1773. Mikael Petersson, Karlshamn
1774. Rutger Ericson, Karlshamn
1775. Emma Hall, Karlshamn
1776. Emmelie Melody, Karlshamn
1777. Terése Riddersand, Karlskoga
1778. Kalle Karlgren, Karlskoga
1779. Jenny Westermark, Karlskoga
1780. Anna Nyström, Karlskoga
1781. Nina Lübeck, Karlskoga
1782. Pernilla Andersson Wiss, Karlskoga
1783. Jennie Larsson, Karlskoga
1784. Jennie Larsson, Karlskoga
1785. Martin Lindström, Karlskoga
1786. Andreas Eriksson, Karlskoga
1787. Marie Wällstedt, Karlskoga
1788. Kjell Ökvist, Karlskoga
1789. Tomas Bergström, Karlskoga
1790. Linnéa Warvelin, Karlskoga
1791. Markus Regber, Karlskoga
1792. Yvonne och Tonnie Hell, Karlskoga
1793. Kevin Spector, Karlskoga
1794. Mattias Gustavsson, Karlskoga
1795. Johanna Nordin, Karlskoga kommun
1796. martina eriksson, karlskona
1797. Ewa Bergvall, Karlskrona
1798. Chatarina Holmberg, Karlskrona
1799. Kerstin Ekberg Söderbom, Karlskrona
1800. Arne Söderbom, Karlskrona
1801. Elin Lindqvist, Karlskrona
1802. Magnus Lejhall, Karlskrona
1803. Petter Nordvander, Karlskrona
1804. Margit Karlsson, Karlskrona
1805. Håkan Aronsson, karlskrona
1806. Jan Johansson, Karlskrona
1807. Daniel Gustavsson, Karlskrona
1808. lotta thorildson, karlskrona
1809. Lindha Lindkvist, Karlskrona
1810. Teolinda Fridström, Karlskrona
1811. Patric Eriksen, Karlskrona
1812. Marie Lilja, Karlskrona
1813. Familjen Podsedkowska, Karlskrona
1814. harriet blomkvist, karlskrona
1815. Johnny Gylling, Karlskrona
1816. Anneli"Arne" Oskarsson, Karlskrona
1817. Anna-Maria Boäng, Karlskrona
1818. Matz Arnström Arnström Digital Film, Karlskrona
1819. Barbro Lagercrantz, Karlskrona
1820. stefan stridh, karlskrona
1821. Ann-Charlotte Palm, Karlskrona
1822. Linda Lindberg, KARLSKRONA
1823. Victoria Sundberg, Karlskrona
1824. Magnus Strand, Karlskrona
1825. Ann-Charlotte Svensson, Karlskrona
1826. Jarl Svensson, Karlskrona
1827. Mats Olsson, Karlskrona
1828. Aleksandra Njezic, Karlskrona
1829. SarahLinn Håkansson, Karlskrona
1830. Sirpa Hjelm, Karlskrona
1831. Frida Sjödahl, Karlskrona
1832. Morgan Carlsson, Karlskrona
1833. daniel boström, karlskrona
1834. Alfred Nyman, Karlskrona
1835. V Jansson, Karlskrona
1836. Jenny Karlsson, Karlskrona
1837. Louise Bergvall, Karlskrona
1838. Anna Johansson, Karlskrona
1839. Maine Stranden, Karlskrona
1840. Maud Selander, Karlskrona
1841. Michael Gustafsson, Karlskrona
1842. Aida Zubic, Karlskrona kommun
1843. lars, karlsson
1844. Tobias Hedenström, Karlstad
1845. Jenny Brodén, Karlstad
1846. Emma Larsson, Karlstad
1847. Sarah Hultberg Lenngren, Karlstad
1848. Yvonne Enochsson, Karlstad
1849. Lotta Jansson, Karlstad
1850. A. Varbäck, Karlstad
1851. Johan Mannheimer, Karlstad
1852. Jonas Lagneryd, Karlstad
1853. Michel Schüssleder, Karlstad
1854. Jennie Skantz, Karlstad
1855. Moniqa Svensson, Karlstad
1856. Brita Svensson, Karlstad
1857. Bertil Ahlin, Karlstad
1858. Maria Ahlin, Karlstad
1859. Lena Löf Österberg, Karlstad
1860. Michaela Norlin, Karlstad
1861. sofie pettersson, karlstad
1862. Birgitta Bjuhr, Karlstad
1863. Evelina Green, Karlstad
1864. linda karlsson, karlstad
1865. Lina Jansson, karlstad
1866. Malin Lööw, Karlstad
1867. Yvonne Wallebom, Karlstad
1868. Therese Henriksson, Karlstad
1869. Berth Arnefur, Karlstad
1870. Mikaela Landström, Karlstad
1871. Antonio Pereira Cunha, Karlstad
1872. Margareta Thuresson, Karlstad
1873. Sara Lostin, Karlstad
1874. Amanda Olsson, Karlstad
1875. Per Österberg, Karlstad
1876. Mariell Andersson, Karlstad
1877. Kalle Åkesson, Karlstad
1878. Josefine Andersson, Karlstad
1879. Thomas Swenson, Karlstad
1880. Yvonne Claesson, Karlstad
1881. Nilla Bjerking, Karlstad
1882. Barbro Thåström, Karlstad
1883. Martin Moberg, Karlstad
1884. Johanna Gustafsson, Karlstad
1885. Veronica Hedström, Karlstad
1886. mona berg, karlstad
1887. Thomas Bäcklund, Karlstad
1888. Fam Bergwall-Wallentin, Karlstad
1889. Angelika Halvardsson, karlstad
1890. Emma Håkansson, Karlstad
1891. Jenny Gladh, Karlstad
1892. Tobias Bäckman, Karlstad
1893. Angelika Ewenson, Karlstad
1894. Fam. Wiren, Karlstad
1895. AnnMarie Danielsson, Karlstad
1896. Jonas Bjällfalk, Karlstad
1897. Nathalie Mattsson, Karlstad
1898. Adam Johansson, Katrineholm
1899. Martin Lindgren, Katrineholm
1900. Conny Thorsélius, Katrineholm
1901. Fredrik Liljedahl, Katrineholm
1902. Jessica Hamrén, Katrineholm
1903. Christer Olsson, Katrineholm
1904. Malin Holmberg, Katrineholm
1905. Sophia Odre, Katrineholm
1906. Linnéa Staaf, Katrineholm
1907. anne-charlotte carlsson, katrineholm
1908. Thomas Sjöstrand, Katrineholm
1909. Camilla Ramström, Katrineholm
1910. Billy Axelsson, Kil
1911. Sofia Sköld, Kil
1912. Susanne Maria Andersson, KIL
1913. Fredrik Emilsson, Kil
1914. Sussie Bengtsson, Kil
1915. Tiberiu Potop, Killeberg, Osby
1916. Karin Löfving, Kinda
1917. Karin Knallabo, Kinda
1918. Anders Wilzén, Kinda
1919. Åsa Magnus Molin, KInda
1920. Jesper Banck, Kinda
1921. Araken Junior, Kinda
1922. Mattias Naarttijärvi, Kiruna
1923. Birgitta Lindmark, Kiruna
1924. hannele grundell, kiruna
1925. Kristina Rydberg Fjellborg, Kiruna
1926. Pia Lindholm, Kiruna
1927. Gerda Mäkitalo, Kiruna
1928. monicka ainasoja, kiruna
1929. svappavaara fritidsgård, kiruna
1930. ieva, kisieliute
1931. Malin Ström, Kista
1932. Firat Galtek, Kista
1933. Amir Sadeghin, Kista
1934. Marie-Sofie Karlsson, Kista
1935. Hildur Isdal, Kista
1936. Emma Karlsson, Kista
1937. krille johansson, klamar
1938. Kenneth Dådring, KLIPPAN
1939. Helena Dådring, KLIPPAN
1940. Ann-Marie Carlsson, Klippan
1941. Ulrika Gylling-Ågren, Klippan
1942. Karoline Månsson, Klippan
1943. Susanne Larsson, Klippan
1944. Roger Larsson, Klippan
1945. Jonatan Larsson Skarhammar, Klippan
1946. Tamsine Johannesson, klippan
1947. kenth johannesson, klippan
1948. Tova Johannesson, Klippan
1949. Jörgen Ahnfeldt, Klippan
1950. Britt Ahnfeldt, Klippan
1951. ingela seger, klippan
1952. Susanne,Ulf Stefansson, Klippan
1953. Nina Rydberg, Klippan
1954. selina persson, klippan
1955. John-Egil, Klässbol
1956. Anette Lindberg, Knivsta
1957. Qiuqing Geng, Knivsta
1958. Kim Svensson Lundberg, Knivsta
1959. Tobias Jansson, Knivsta
1960. PER THORSÉN, KNIVSTA
1961. HANNA THORSÈN, KNIVSTA
1962. FANNY ARVETEG, KNIVSTA
1963. FELICIA ARVETEG, KNIVSTA
1964. THEODOR THORSÈN, KNIVSTA
1965. Susanne Åberg, Knivsta
1966. Johanna Svensson, Knivsta
1967. Lena Blideskog, Knivsta
1968. Anette Lindberg, Knivsta kommun
1969. Tobias Bruneflod, Kovland
1970. Barbro Jonsson, Kramfors
1971. Peter Lundkvist, Kramfors
1972. Jutta Zeilon, Kramfors
1973. Anneli Hansson, Kramfors
1974. Annica Johansson, Kramfors
1975. Carolina Lindelöf, Kramfors
1976. Christina Strömberg, Kramfors
1977. Annicka Gunnarsson, Kristdala
1978. Sofia Persson, Kristiansand
1979. Erik Vifors, Kristiansand
1980. Helena Winter, Kristianstad
1981. Beata Svensson, Kristianstad
1982. Ann Persson, Kristianstad
1983. Filip Janiak, Kristianstad
1984. Christel Svensson, Kristianstad
1985. Ulrika Tollgren, Kristianstad
1986. zeljka skopljak, kristianstad
1987. Carina Andersson, Kristianstad
1988. Louise Hamilton, Kristianstad
1989. Yvonne Holm, Kristianstad
1990. Katarina Jönsson, Kristianstad
1991. Eva Mårtensson, Kristianstad
1992. Jessica Andersson, Kristianstad
1993. Kristoffer Enquist, Kristianstad
1994. SARA KÄLLGARN, KRISTIANSTAD
1995. Joacim Rönnbom, Kristianstad
1996. Malena Engberg, Kristianstad
1997. Rebecca Hessel, Kristianstad
1998. Inge Zweiniger, Kristianstad
1999. Gunnel Åkesson, Kristianstad
2000. Mirja Eriksson, Kristianstad


1-2000 | 2001-4000 | 4001-6000 | 6001-6223 |

 

Kontakt

Frågor om Earth Hour?

Läs gärna frågor och svar eller kontakta: 

 

Anna Almberg

Projektledare för Earth Hour 

anna.almberg@wwf.se

 

Barbara Evaeus

Klimatkommunikatör, WWF

barbara.evaeus@wwf.se