Privatpersoner som anmälde sig till Earth Hour 

Här kan du se vilka privatpersoner som anmälde sitt deltagande till Earth Hour 2011.
Tack för ert stöd!

Dessa privatpersoner anmälde sig 2011:

Visa alla anmälda
1. Eliana Yammin,
2. Fredrik Svensson, Borås
3. Mitra Ramezani, Lund
4. Lena Wallin, Tomelilla
5. Sigrid Kirpeit, 37034 HOLMSJÖ
6. peter bodefalk, 59037
7. Eva Lundqvist, 76174 NORRTÄLJE
8. Charbel, Abdi
9. Cecilia Burhagen, Abisko
10. Christian Linnér, Akureyri (Falun egentligen)
11. Terese, Alafors
12. madeleine olsson, Ale
13. ammy olsson, Ale
14. molly olsson, Ale
15. ulf sahlin, Ale
16. Lena Landin, Ale
17. Jan Landin, Ale
18. Myrtel Olsson, Ale
19. Arne Olsson, ALE
20. Kent Olsson, ALE
21. Maria Torvad, Ale
22. Jessica Johansson, Ale
23. Barbro Larsson, Ale
24. Eva Lindberg, Ale
25. Hanna Gustafsson, Ale
26. Pernilla Blåholtz, Ale
27. Kristina Hölén, ale
28. Joachim Wever, Ale
29. Lina Wessmark, Ale
30. Ulrika Andersson, Ale
31. Anki Gustafsson, Ale
32. Marie Wessmark, Ale
33. Emelie Ziegler, Ale
34. Joakim Taxén Svahn, Ale
35. Peter Rosengren, Ale
36. ulrika.nilsson, ale
37. Marcus Meyer, Ale
38. Helena Dahl, Ale
39. Johan Carlsson, Ale
40. Linda Edvardsson, Ale
41. Stefan Björk, Ale kommun
42. Christina Björk Skoog, Ale kommun
43. Diana Karlsson, Ale Kommun
44. Annica Landerberg, Ale kommun
45. Heidi Wåxberg, Alingsås
46. Ann Karlsson, Alingsås
47. Cecilia Dahlström, Alingsås
48. Ulrika Ståhl, Alingsås
49. petra magnusson, alingsås
50. Mattias Stjernström, Alingsås
51. Evelin Stjernström, Alingsås
52. hanna hofgren, alingsås
53. Mia Stålsjö, Alingsås
54. Tomas Gideflod, Alingsås
55. Sofia Welander, Alingsås
56. Magnus Blad, ALINGSÅS
57. Peter Dahl, Alingsås
58. Lisette Englund, Alingsås
59. Agneta Flink, Alingsås
60. Viktoria Hindsfors, Alingsås
61. Linda Fredriksson, Alingsås
62. Beatrice Silow, Alingsås
63. Anna och Gunnar Nilsson, Alingsås
64. Agneta Lundin Dahlberg, Alingsås
65. Robban Båge, Alingsås
66. Jonna Freidlitz, Alingsås
67. Mariiqa Wincent, Alingsås
68. sara winroth, alingsås
69. Markus Moren, Alingsås
70. Johan Larsson Utter, Alingsås
71. Josefin Scherer, Alingsås
72. Marcus Scherer, Alingsås
73. Malin Östblom, Alingsås
74. Jan-Ove Johansson, Alingsås
75. Jenny Eriksson, Alingsås
76. Lena Klevenås, Alingsås
77. Anna Ljunggren, Alingsås
78. Niklas Flink, Alingsås
79. Hanna Johansson, Alingsås
80. Christer Thiel, Alingsås
81. Maria Thiel, Alingsås
82. Lotta Lindberg, Alingsås
83. Annelie Magnusson, Alingsås
84. E Erlandson, Alingsås
85. lena thynell, alingsås
86. Absolut INTE!, Alla andra timmar?
87. Miriam Skagert, Alvesta
88. Helena Kronstrand, Alvesta
89. Martin Kronstrand, Alvesta
90. Anna Larsson, Alvesta
91. Alexander Gustafsson, Alvesta
92. Ammi Sjödin, Alvesta
93. Roland Junerup, Alvesta
94. Stina Nilsson, Alvesta
95. Staffan Thorsjö Nilsson, Alvesta
96. Reine Nilsson, Alvesta
97. AnnaMärta Svensson, Alvesta
98. Dan Gustavsson, Alvesta
99. Malin Wulcan, Alvesta
100. Jesper Wulcan, Alvesta
101. Annie Falk, Alvesta
102. Tilde Falk, Alvesta
103. Carsten Nilsson, Alvesta
104. Mikael, Andersson
105. Marie, Andersson
106. Mikaela, Andersson
107. Sandra Linden, Aneby
108. Noa Söderberg, Aneby
109. Peter Löfqvist, Aneby
110. Mikael Wimmerdahl , Aneby
111. Mattias Bülow, Aneby
112. Felicia Skoglund, Aneby
113. Lisbeth Andersson, Angered
114. Narges Dourandish, Angered
115. Siham Allali, Angered
116. Moa och Sandra, Anonym
117. Cecilia Eriksson, Arboga
118. Evelina Andersson, Arboga
119. Susanne Wiberg Martinsson, Arboga
120. Kristin Andersson, Arboga
121. Anita Axelsson, Arboga
122. Håkan Tomasson, Arboga
123. Lina Ricklund, Arboga
124. Yvonne Axelsson, Arboga
125. Lars Helsing, Arboga
126. Karolina Jacobsson, Arboga
127. Markus Eriksson, Arboga
128. Jessica Kühne, Arboga
129. Gertrud Pettersson, Arjeplog
130. Britt-marie Marklund, Arjeplog
131. Sara Lestander, Arvidsjaur
132. Lena Grahn, Arvidsjaur
133. Bengt Grahn, Arvidsjaur
134. anneli andersson, arvidsjaur
135. Elisabeth Johansson, Arvika
136. Jeremy Karlsson, Arvika
137. Rebecca Johansson, Arvika
138. Evelina Pilkvist, Arvika
139. Britta Lundström, Arvika
140. Christoffer Gård, Arvika
141. Caroline Gård, Arvika
142. Jeanette Gård, Arvika
143. Bengt Gård, Arvika
144. Anna-Carin H. Österberg, Arvika
145. Manuela Hvitt, Arvika
146. Katja Handzic, Arvika
147. Dennis Kjellin, Arvika
148. camilla gård, arvika
149. Jessica Bornviken, Arvika
150. Andreas Bornviken, Arvika
151. Therese Olsson, Arvika
152. Lovisa Vikenadler, Arvika
153. Kristin Holmér Johansson, Arvika
154. Lars Olsson, Arvika
155. annelie wallin, arvika
156. Amy Jansson, Arvika
157. Malin Bäckerö, Arvika
158. Camilla Wennerström, Arvika
159. Erika Spegel- Nääs, Arvika
160. Chatarina Wessling, Arvika
161. Ronya Olsson, ARVIKA
162. Sam Wernius, Arvika
163. Linda Ekenskog, Asarum
164. Jan Hendrik Hofmann, Askersund
165. Karin Johansson, Askersund
166. Jessica Svensson, Askersund
167. Ivan Svensson, Askersund
168. Inger Adolfsson, askersund
169. Emma Eriksson, Askersund
170. Eva Sääv, Askersund
171. Helena Nilsson, Askersund
172. Leif Bergman, Askersund
173. Margareta Lannhard Sjöberg, Askersund
174. Sarah Petersson, Askim
175. Sarah Petersson, Askim
176. Tomas Stene, Askim
177. lisa, asp
178. Patrik Engström, Avesta
179. Göran Edström, Avesta
180. Anna Nordström, Avesta
181. Göran Stålhand, Avesta
182. Janne Bylund, Avesta
183. Maria Andersson, Avesta
184. Sussie Berger, Avesta
185. Zandra Löfqvist, Avesta
186. Emma Rabb, Avesta
187. Gunilla Erkhagen, Avesta
188. leif markfjärd, Avesta
189. Roland Söderberg, Avesta
190. Kristina Nielsen, Avesta
191. Mirjam Nykvist, Avesta
192. Susanne Jansson , Avesta
193. Andreas Lundstedt, Avesta
194. ulrica berglund, avesta
195. Berit Zöllner, Avesta
196. Anders Yttergren, Avesta
197. Kennet Mattsson, Avesta
198. Charles Johansson, Avesta
199. Anne Lundmark, Avesta
200. Adam Nielsen, Avesta
201. Susanne Markfjärd, Avesta
202. Mikael Arvidsson, Avesta
203. Shirin Tahmirpour, Avesta
204. Ingemar Viklund, Avesta
205. Malin Sundmark, avesta
206. Jan Granström, avesta
207. Monica Andersson, Avesta
208. Therese virvelvinden israelsson, AVESTA
209. Peter Klintberg, Avesta
210. ÅSA AVELIN, AVESTA
211. Berith Grahn, Avesta
212. thomas Ahlberg, avesta
213. Jessica Olveby, Avesta
214. Lena Kihlström, Avesta
215. Veronica SJösten, Avesta
216. Johnny Engström, Avesta
217. Sonya, Axelon
218. Margareta Johansson, B orås
219. Sara Örvander, Bagarmossen
220. Nichlas Johansson, Bagarmossen
221. Nötknäckarna Fridell, Bagis
222. Christina Centerwall, Bandhagen
223. Gustav Rydberg, Barcelona
224. Elisabeth Lindqvist, Bengtsfors
225. Familjen Wilhelmsson, Bengtsfors
226. Mikaela Eliasson, Bengtsfors
227. Maria Ljungberg, Bengtsfors
228. Cecilia Höög Flood, Bengtsfors
229. Diana Blüme, Bengtsfors
230. Peter Blüme, Bengtsfors
231. Ibadete Peci, Bengtsfors
232. Katarina Konieczna, Bengtsfors kommun
233. lasse, bengtsson
234. Christina, Bentele
235. Birgitta Skott, Berg
236. Stefan Gärdvall, Berg
237. mats bergman, berg
238. Pernilla Silversnö, Bergs kommun
239. Torbjörn Jansson, Berlin
240. Caroline Henriksson, Billdal
241. Elisabeth Nilsson, Billesholm
242. Thierry , Bizot
243. Emma Andersson, Bjurholm
244. Anneli Persson, Bjurholm
245. gunilla axelsson, bjuv
246. Ulla Dahlgren, Bjuv
247. Majken Bajdoff, Bjuv
248. Katarina Karlsson, Bjuv
249. Torbjörn Svensson, Bjuv
250. Janeth Andersson, Bjuv
251. Anders Stridh, Bjuv
252. Simon Jönsson, Bjuv
253. Terese Wiktorsson, Bjuv
254. Ramona Bremer, Bjuv
255. Tina Lundberg, Bjuv
256. Ola Bylander, Bjuv
257. Björn Jönsson, Bjuv
258. mikael bergqvist, bjuv
259. Susanne Olsson, Bjuvs
260. sofia kaldaras, bjuvs
261. Jennifer Johansen, Bjuvs kommun
262. Annica Persson, Bjuvs kommun
263. Familjen Johansen, Bjuvs kommun
264. Karolina Jönsson, Bjuvs kommun
265. Magnus Berg Labor, Blackeberg
266. Karolina Hansson, Blekinge
267. Daniel Gustavsson, Blekinge
268. K Falk, Boden
269. Ulrika Fant, Boden
270. Lisa Fjellman, Boden
271. Mattias Jansson, Boden
272. Karin Löfgren, Boden
273. Jpsefin Johansson, Boden
274. Zandra Englund , Boden
275. Lars-Olof Karlsson, Boden
276. Tina Norell, Boden
277. Lars Forsberg, Boden
278. Ellinor Bylund, Boden
279. Fredrik Åström, Boden
280. Adrian Mirell, Boden
281. Maria Gavelin, Boden
282. Anette Jansson, Boden
283. Gunnar Olsson, Boden
284. Catarina Laestadius, Boden
285. Ingela Karlsson, Boden
286. Familjen ELK, Boden
287. Tobias snellman, Boden
288. Johan Engström, Bodens kommun
289. melissa, bojang
290. Maria Berggren, Bollebygd
291. Carina Klar, Bollebygd
292. Cecilia Hallberg, Bollebygd
293. Familjen Drugge, Bollebygd
294. Magnus Gustavsson, Bollebygd
295. Margareta, Peter, Linn, Alva Persson, Bollnäs
296. Albin Bäck, bollnäs
297. Zenita Persson, Bollnäs
298. Ronny Andersson, Bollnäs
299. Elin Persson, Bollnäs
300. Ulla Johansson, Bollnäs
301. marita good, bollnäs
302. Lotta Norell, Bollnäs
303. Richard Öhrberg, Bollnäs
304. Petra Hagelin, Bollnäs
305. Niilo Paksuniemi, Bollnäs
306. Anneli Hansson, Bollnäs
307. Linnea Persson, Bollnäs
308. Maria Persson, Bollnäs
309. Conny Persson, Bollnäs
310. Sofie Högström, Bollnäs
311. Arvid Sundström, Bollnäs
312. Michael Svensson, Bollnäs
313. Sofia Olsson, Bollnäs
314. Marina Johansson, Borgholm
315. Ewa Paulsson, Borgholm
316. edith kihlman, borgholm
317. Kristin Bertilius, Borgholm
318. Leif Ehnemark, Borgholm
319. Malin Peterson, Borgholm
320. Michael Peterson, Borgholm
321. Ulrika Alvarmo, Borgholm
322. Christer Möller, Borgholm
323. Cecilia Ahlström, Borgholm
324. Nilla Sundling, Borgholm
325. Naja Magnusson, Borgholm
326. Lone Magnusson, Borgholm
327. Eva Joelsson, Borgholm
328. Cecilia Ahlström, Borgholm
329. Sofia Cerwallius, Borgholm
330. Karin Sjödahl, Borgholm
331. Pelle Peterson, Borgholm
332. Björn Lindblom, Borgholm
333. Mirella Lindblom, Borgholm
334. Lena Lindblom, Borgholm
335. Lennart Lindblom, Borgholm
336. Christoffer Lindblom, Borgholm
337. Diana Nyberg, Borgholm
338. Annelie Nyberg, Borgholm
339. Marian Hansen, Borgholm
340. Linda Lind, Borlänge
341. Catharina Saunders, Borlänge
342. Björn Halvarsson, Borlänge
343. Christoffer Hansson, Borlänge
344. Petra Sandberg, Borlänge
345. Penny Sandberg, Borlänge
346. Phoebe Sandberg, Borlänge
347. Cecilia Hellgren, Borlänge
348. Barbro Zetterström, Borlänge
349. Mattias Nyman, Borlänge
350. Lotta Berglund-Strömberg, Borlänge
351. Marie Sjödén, Borlänge
352. Mikael Storolles Karlsson, Borlänge
353. David Forsberg, Borlänge
354. Jan Dalevall, Borlänge
355. Jennie Nybro, Borlänge
356. Anna Kellerman, Borlänge
357. Gabriella Tångfelt, Borlänge
358. KerstinOlsson, Borlänge
359. Jan-Olov Olsson, Borlänge
360. ove korsgren, Borlänge
361. Magnus Eldh, Borlänge
362. Cecilia Krantz, Borlänge
363. Jon Eriksson, Borlänge
364. Linda Lind, Borlänge
365. johan söderberg, borlänge
366. Dennis Gren, Borlänge
367. Lindy Larsson, Borlänge
368. Sabine Gröndahl, Borlänge
369. Lisa Arvidsson, Borlänge
370. Mikaela Nilsson, Borlänge
371. Joakim Jokihaara, Borlänge
372. Micke Henriksson, Borlänge
373. Tania Pettersson, Borlänge
374. Mela Annerberg-Norén, Borlänge
375. Efraim Höglund, Borlänge
376. Amanda Broberg, Borlänge
377. Peter Ekelund, Borås
378. anders lilja, borås
379. Amelie Alvarsson, Borås
380. Jaleh Jamshidzadeh, Borås
381. Susanne Cronholm, Borås
382. Ellen Johansson, Borås
383. Niclas hagberg, Borås
384. Ola Lundin, Borås
385. Kristina Kylemark, Borås
386. Claes Kylemark, Borås
387. Ulrika Holmesund, Borås
388. Mai-Britt Hall, Borås
389. GÖRAN HOLTSTRAND, BORÅS
390. Minna Koitila, Borås
391. Elsie Engström, Borås
392. Djenada Placo, Borås
393. Lisa Carlsson, Borås
394. Sylwia Przystawska, Borås
395. Therése Häll-Rantala, Borås
396. Gunilla Johansson, Borås
397. Tarja Kastelli, Borås
398. Linda Arne, Borås
399. Bengt-Göran Andersson, Borås
400. Christian Ekvall, Borås
401. Katrina Sturesson, Borås
402. hrister Sturesson, Borås
403. Jeanette Amandusson, Borås
404. Adam Ejervall, Borås
405. Ramize Fejzi, Borås
406. Anne Andersson, Borås
407. Lisa , Borås
408. Radmila Vocanac, Borås
409. Sandra Vocanac, Borås
410. Sebastian Vocanac, Borås
411. Louise Persson, Borås
412. Jaleh Jamshidzadeh, Borås
413. Mai-Britt Hall, Borås
414. Anders Lord, Borås
415. Veronica Thörnström, Borås
416. Josefin Klang, Borås
417. madeleine guldstrand, borås
418. Lars Hammarén, Borås
419. Andrej Strokan, Borås
420. Jan Kroon, Borås
421. Malin Kroon, Borås
422. Josefine Saastamoinen, Borås
423. Johanna Lidborg, Borås
424. Cristin Strokan, Borås
425. Inger Rindekrans, borås
426. Martin Svärd, Borås
427. Susanne Svärd, Borås
428. Margareta Svärd, Borås
429. Ulla Bergström, Borås
430. Malin Yderhag, Borås
431. Johan Hagerskog, Borås
432. Johan Drotz, Borås
433. Anette Norberg, Borås
434. Johan Bolin, Borås
435. Rebecca Westerstad, Borås
436. Therese Johansson, Borås
437. Torbjörn Johansson, Borås
438. Sophia Nordström, Borås
439. Kajsa Grahn, Borås
440. Anna Lundh, Borås
441. Maria Eriksson, Borås
442. Julia Ekström, Borås
443. Cornelia Börjesson, Borås
444. Milana Mazura, Borås
445. Tomas Balazs, Borås
446. Sanne Balazs, Borås
447. Maarit Mosorin, Borås
448. monica eklöf, borås
449. jan berg, borås
450. Ingela Anderson, Borås
451. Oskar Pettersson, Borås
452. Malin Gylling, Borås
453. Angelica Rokka, Borås kommun
454. Vanja Jailovic, Borås Kommun
455. Maria Andreasson, Borås Kommun
456. Stanislava Mijatovic, Borås Stad
457. sofia hög, borås stad
458. Lilian Artursson, Borås stad
459. Lena Berglund, Borås stad
460. Lena Berglund, Borås stad
461. Stefan Grahn, Botkyrka
462. Jessica Grahn, Botkyrka
463. Stefan Grahn, Botkyrka
464. Klara Soma, Botkyrka
465. Nicole S, Botkyrka
466. Daniel Saba, Botkyrka
467. Anna-Clara Frostenson, Botkyrka
468. Björn Lindahl, Botkyrka
469. Birgit o Robert Marmvik, Botkyrka
470. Melissa Bojang, Botkyrka
471. Anna Sandström, Botkyrka
472. Malin Lautin, Botkyrka
473. Elisabeth Edström, Botkyrka
474. Louise Ahlberg, Botkyrka
475. Anna Arpvall, Botkyrka
476. Oskar Forsberg, Botkyrka
477. Tuva Lund, Botkyrka
478. Kristina Timdahl, botkyrka
479. Hasse Jordan, Botkyrka
480. Minna Mäkelä, Botkyrka
481. raam zaher ibrahim, botkyrka
482. Marianne Kumlien, Botkyrka
483. Cia Wildbore, Botkyrka
484. Joakim Eriksson, Botkyrka
485. Linda Höljer, Botkyrka
486. Magnus Söderman, Botkyrka
487. tuva engman, botkyrka
488. kristian wcislek, botkyrka
489. Vishal Parekh, Botkyrka
490. David Rasmusson, Botkyrka
491. Christina Åkesson, Botkyrka
492. Theres Belt, Botkyrka
493. Emaan Bhatti, Botkyrka
494. Annette Adolfsson, Botkyrka
495. Monica Wahlberg, Botkyrka
496. Per Lengquist, Botkyrka
497. Pernilla Heineborn, Botkyrka
498. Ivana Kovacevic, Botkyrka
499. Ingegerd alenskog, Botkyrka
500. margareta andersson, botkyrka
501. Ida Söderman, Botkyrka
502. Daniel Söderman, Botkyrka
503. Linda Edin, Botkyrka
504. Reem Fayez, Botkyrka
505. Britt Lundkvist, Botkyrka
506. Jessica Hansson, Botkyrka
507. deniz pektas, botkyrka
508. christina eriksson, botkyrka
509. Christina Saxvik, Botkyrka
510. Lina Lundin, Botkyrka
511. Maria Gimblad Levy, Botkyrka
512. Nina emami, Botkyrka
513. Caroline Andersson, Botkyrka
514. Sussi Redig, Botkyrka
515. Bianca Rusu, Botkyrka
516. Sengül Öcüt, Botkyrka
517. Johannes Yayo, Botkyrka kommun
518. Claudia Yoseff, Botkyrka Kommun
519. Ellen Henriksson, Botkyrka kommun
520. Marta Brejwo, Botkyrka Kommun
521. washington jordan, botkyrka kommun
522. mona hassan hadi, botkyrka kommun
523. Albera Buturic, Botkyrka Kommun
524. Helena Pedersén, Botkyrka kommun
525. Mona Pedersen, Botkyrka kommun
526. Micael Pedersen, Botkyrka kommun
527. Göran Lundström, Boxholm
528. Rose-Marie Bruhn, Boxholm
529. Göran Bruhn, Boxholm
530. Disa Rolleberg, Boxholm
531. Karin Schönbäck, Boxholm
532. Anni Lagg, Boxholm
533. jennie gryberg, boxholm
534. Ida Taipalensuu, Boxholm
535. David Olefalk, Boxholm
536. Gregor Österskog, Boxholm
537. pernilla stiansen, bredaryd
538. Julia Ringsby, Brighton
539. Roger Olsson, Bromma
540. Vicki Lee Wallgren, Bromma
541. Marie Holmgren, Bromma
542. Linnea Rosén, Bromma
543. Jimmie Magnusson, Bromma
544. Jessica Evert Tilly, Bromma
545. Tobias Lindgren, Bromma
546. Frida Ekengren, Bromma
547. william bergh, Bromma
548. Laura Linnala, Bromma
549. Ivana Åhman, Bromma
550. Malin Borg, Bromma
551. Liza Ahmra Taljic, Bromma
552. Hans A. Strinning, Bromma
553. Nicklas Johansson, Bromma
554. Patrik Junebo, Bromma
555. Monica Pettersson, Bromma
556. Linda Feller, Bromma
557. Ulrika Edbäck, Bromma
558. Anna Molin, Bromma
559. Mikael Erixon, Bromma
560. Mathilda Opseth, Bromma
561. Liselott Silvhed, Bromma
562. Soheil Shad, Bromma
563. Elena Karas, Bromma
564. Joachim Friberg, Bromma
565. Gustav Rynemark, Bromma
566. Marta Lidén, Bromma
567. Victoria Friberg, Bromma
568. Dennis Bällenstam, Bromma
569. Christina Masso, BROMMa
570. Jenny Nordqvist, Bromma Stockholm
571. Ann-Christin Bengtsson, Bromölla
572. Madeleine Bengtsson, Bromölla
573. Peter Nilsson, Bromölla
574. Doris Norrgård Almström, Bromölla
575. Lars Almström, Bromölla
576. Barbro Ahlner, Bromölla
577. Fam. Judinsson, Bromölla
578. Henke Bengtsson, BROMÖLLA
579. Barbro Ahlner, Bromölla
580. Sam Skällberg, Bromölla
581. Sandra Persson, Bromölla
582. Kevin Krajewski, Bromölla
583. Anu Löhmus, Bromölla
584. Agne Joelsson, Bromölla
585. Carolina, Broström
586. Elle-Kari Mattsson, Brottby
587. Anna Lidén , Brulöv
588. Josephine Heggelund, Bräcke
589. Ove Karlsson, Bräcke
590. Annki Englund, bräcke
591. Fam. Sandra Hilmersson, Bräcke
592. Gösta Nygren, Bräcke
593. Anna Lindqvist, Bräcke
594. Anders Bengtsson, Bräcke
595. Eva Hillén Ahlström, Bräcke
596. Veronica Thörnström Liljedahl, Brämhult
597. krister pettersson, Burlöv
598. Maria Bondesson, Burlöv
599. Sofie Withers, Burlöv
600. Sofia Wästberg, Burlöv
601. henrik helge, burlöv
602. Susanne Modén, Burlöv
603. Eva Angel Vairo, Burlöv
604. Jessika Heskebeck, Burlöv
605. Fillebus, buskommunen
606. Jim Fagerström, Bygdeå
607. Carina Lövgren, Bygdeå
608. Towe Aastrup, Bålsta
609. allan sunnergren, Båstad
610. Tobias Larsson, Båstad
611. Ingela Bernhold, båstad
612. Jessica Johansson, Båstad
613. Helena Björklund, Båstad
614. Jonas Holgersson, Båstad
615. Carolina Holgersson Ivarsson , Båstad
616. Ingela Bernhold, Båstad
617. ingrid Scott, Båstad
618. Hans Hjärner, Båstad
619. Jenny Paulsson, Båstad
620. Olof Axelsson, Båstad
621. Jeanette Hall, Båstad
622. Göran Carlberg, Båstad
623. andrea ambruzsova, båstadskommun
624. Carl-Olov Fredriksson, Bäckebron
625. Hampus, Bäckrud
626. Bente, Börsum
627. Mia, Carlström
628. Joakim Hahne, Chamonix
629. micke, comèt
630. mats, dahlberg
631. Patrik Månsson, Dalby
632. Ingrid Sundbo,, Dals ed
633. Benitha Zakariasson, Dals-Ed
634. Saga Bowallius, Danderyd
635. Siv Persson, Danderyd
636. Ie Söderberg, Danderyd
637. Hanna Christensson, Danderyd
638. Eva-Lotta Linder, Danderyd
639. Caroline Nyman, Danderyd
640. Ninni Thunberg, Danderyd
641. Johanna Eriksson, Danderyd
642. Fredrik Hultin, Danderyd
643. Maria Smith, Danderyd
644. Veronica von Schenck, Danderyd
645. Lisa Johansson, Danderyd
646. Ninni Thunberg, Danderyd
647. Hannes Hultcrantz, Danderyd
648. Christian Herold, Danderyd
649. ottar huber, danderyd
650. Eva Nordlöf, Danderyd
651. Lars Nordlöf, Danderyd
652. Kjell Lundeberg, Danderyd
653. Maria Karlsson, Danderyd
654. Jonas Lundgren, Danderyd
655. Anna Andersson, Danderyd
656. familjen alm, danderyd
657. Desirée Lindqvist , Danderyd
658. Johan Lindqvist , Danderyd
659. Ulrika Bergström, Danderyd
660. Gunilla Stjernberg, Danderyd
661. Erik Ribbhammar, Danderyd
662. Ulf friberg , Danderyd
663. Renoir, Danyar
664. Monica, David
665. simon nilsson, de du......
666. Helena Larsson, Degerfors
667. Caroline Engström, Degerfors
668. Zam Sandelin, Degerfors
669. Lars Jackson, Degerfors
670. Ulrika Nilsson, Degerfors
671. Janne Smedberg, Delsbo
672. Marie Jonsson, Djurås
673. Christopher Johansson, Djurås
674. Johan Olsson, Dorotea
675. Lena Ullén, Dorotea
676. Sophie Fredenius, Dublin, Irland
677. Yvonne Sjöström, Eckerö
678. Jonas Zakariasson, Ed
679. Pär Guldbrandsson, Eda
680. Kajsa Guldbrandsson, Eda
681. Victoria Evstrand, Eda
682. Linnea Särén, Eda
683. Mikael Fredriksson, Eda
684. Annika Olsson, Eda
685. Mats , Ek
686. Liselott, Ek-Andersson
687. Jörgen Sjöqvist, Ekeby
688. Eva Sjöqvist, Ekeby
689. Mikael Fröjd, Ekerö
690. Lena Borg, Ekerö
691. Meena Vinterhed, Ekerö
692. Max Vinterhed, Ekerö
693. Max Vinterhed, Ekerö
694. Marika Vinterhed, Ekerö
695. Alfred Strandh, Ekerö
696. Oscar Strandh, Ekerö
697. Sebastian FK, ekerö
698. Marie Fredriksson Karvelas, Ekerö
699. Calle Karlsson, Ekerö
700. Daniel Karlsson-Lönnö, Ekerö
701. P-O Karlsson, Ekerö
702. Tina Friberg, Ekerö
703. Zanna Barbäck, EKERÖ
704. Ann Lindquist, Ekerö
705. Charlott Lundbergh, Ekerö
706. Kim Kärrhage, Ekerö
707. Robert Oberascher, Ekerö
708. Jonas Sand, Ekerö
709. Frida unnerstål, Ekerö
710. Catrina S Karlsson, Ekerö
711. sandra nygårdh, ekerö
712. linda bjarnevi, ekerö
713. björn hall, ekerö
714. Mia Vävare, Ekerö
715. Agneta Sörwing, Ekerö
716. Annika Wennerholm, Ekerö
717. Helena Sjögren, Ekerö
718. Alice Kjellson, Ekerö
719. Mia Hedelius, Ekerö
720. Daniel Bergman, Ekerö
721. Familjen Bergmark, Ekerö
722. Jan Gullstrand, Ekerö
723. Susan Wuest, ekerö
724. Jessica, Eklund
725. elin streiffert, Eksjö
726. miriam todd, eksjö
727. Kurt Jansson, Eksjö
728. Evelina Bång, Eksjö
729. ingeborg eek, eksjö
730. Fam. Gregersen-Larsson, Eksjö
731. Maria Kihlbaum, Eksjö
732. Christian Lindberg, Eksjö
733. Jenny Agudo Losada, Eksjö
734. Ros-Marie Sandberg, Emmaboda
735. Carola Kallenberg, Emmaboda
736. Louise Kallenberg, Emmaboda
737. Pontus Kallenberg, Emmaboda
738. Ingela Moberg, Emmaboda
739. Staffan Söderberg, Enebyberg
740. Stefan Lindh, Enebyberg, Danderyd
741. Katarina Härner, Enköping
742. Margaretha Bergquist, Enköping
743. Alice Hellqvist, Enköping
744. Felicia Strålman, Enköping
745. Annelie Wahlberg Leiwerth, Enköping
746. Sabina Hallenstam, Enköping
747. claes mellgren, enköping
748. Iris Lundberg, Enköping
749. Marianne Toikkanen, Enköping
750. Eva Wrede, Enköping
751. Hans Beskow, Enköping
752. Marit Thorin, Enköping
753. Anna Kohlén, Enköping
754. Agneta Ericson, Enköping
755. Camilla Wester, Enköping
756. Jaana Eriksson, Enköping
757. Pernilla Nehler, Enköping
758. anne lenke, enköping
759. felicia arriaga, enköping
760. Joana Griciute, Enköping
761. Olga Tarassova, Enköping
762. Per Johansson, Enköping
763. Annelie H. Abrahamsson, Enköping
764. Linnéa, Enochsson
765. Casper , Enochsson
766. emma king, enskede
767. Yvonne Augustsson, Enskede - Årsta
768. Petra Söderberg, Enskede Årsta
769. Carina Lööf, Enskede-Årsta
770. Natalie Chunga, enskede-årsta
771. Cynthia Anderson, Enskededalen
772. Roger, Eriksson
773. Lotta Jämsen, Esbo
774. Stina Pettersson, Eskilatuna
775. Betina Kruse, Eskilstuna
776. Freja Arvidsson, Eskilstuna
777. Karolin Alsterklev, Eskilstuna
778. Anna Persson, Eskilstuna
779. Gunnar Grönlund, Eskilstuna
780. Paula Boman, Eskilstuna
781. Vladislava Rakhmatulina, Eskilstuna
782. Liselotte Nyström, Eskilstuna
783. Susann Gustafsson, Eskilstuna
784. Agneta M, ESKILSTUNA
785. Julia Lindström, Eskilstuna
786. Nova Lindström, Eskilstuna
787. Eva Samuelsson Persson, Eskilstuna
788. Ebba Åkerblom, Eskilstuna
789. Sten Åkerblom, Eskilstuna
790. Bertil Fors, Eskilstuna
791. erika karlsson, eskilstuna
792. Åsa Tärnlund, Eskilstuna
793. Anders Tärnlund, Eskilstuna
794. Kent Carlsson, Eskilstuna
795. Annemor Carlsson, Eskilstuna
796. Eva Klang, Eskilstuna
797. Sanna Kuivaniemi, Eskilstuna
798. Susanna Raske, Eskilstuna
799. Amanda Robertsson, Eskilstuna
800. Linda Westerberg, Eskilstuna
801. Sara Larsson, Eskilstuna
802. Ellinor Rundlöf, Eskilstuna
803. Viktoria Ericsson Löfberg, Eskilstuna
804. Oscar Rosander, Eskilstuna
805. Anne Carlsson, Eskilstuna
806. Eva Gustafsson, Eskilstuna
807. Oskar Hanborg, Eskilstuna
808. Ulrika Gustafsson, Eskilstuna
809. Lena Roos, Eskilstuna
810. Sofie Arvidsson, Eskilstuna
811. Likhith Phal, Eskilstuna
812. Anna Rehnman, Eskilstuna
813. Constance Bell Long, Eskilstuna
814. Sara Molander, Eskilstuna
815. Marianne Högnefors, Eskilstuna
816. Johan Olsson, Eskilstuna
817. Ida Olsson, Eskilstuna
818. Sigrid Granström, Eskilstuna
819. Pernilla Malm, Eskilstuna
820. Tim Jurkko, Eskilstuna
821. Joel fransso, Eskilstuna
822. katarina fransson, Eskilstuna
823. Bo Almesåker, Eskilstuna
824. Lina Hammarström, Eskilstuna
825. Lena Nordgren, Eskilstuna
826. evelina westblom, ESKILSTUNA
827. Morgan Lehnberg, Eskilstuna
828. Ester Mets, Éskilstuna
829. Gunilla Maxe, Eskilstuna
830. Kazimiera Jakacka, Eskilstuna
831. AnnSofi Johansson, Eskilstuna
832. Zara Broström, Eskilstuna
833. Sanna Gustavsson, Eskilstuna
834. Reidar Murkén, Eskilstuna
835. Petra Nyqvist, Eskilstuna
836. Judith Eilebro, Eskilstuna
837. Staffi Lontos, Eskilstuna
838. Per Gamalielsson, Eskilstuna
839. Yvonne Grip, Eskilstuna
840. Lena & Tomas Nordin, Eskilstuna
841. Jenny Johansson, Eskilstuna
842. Zuzanna Krasowska, Eskilstuna
843. Monica Nordén, ESKILSTUNA
844. Ida Syrjänen, Eskilstuna
845. Theres Amre'n, Eskilstuna
846. John Nore'n, Eskilstuna
847. Lisa Pantzar, Eskilstuna
848. Emelie Westerberg, Eskilstuna
849. Malin Ringvall, Eskilstuna
850. Henrik Larsson, Eskilstuna
851. sandra mrgole, eskilstuna
852. Kristina Gullbrandsson, Eskilstuna
853. Robin Fischer, Eskilstuna
854. Anette de Wall Länn, Eskilstuna
855. Eija Nieminen, Eskilstuna
856. Sabina Pettersson, Eskilstuna
857. Tony slderholm, eskilstuna
858. Stina Enström, Eskilstuna
859. Aurora Ragnebro, Eskilstuna
860. Evelina Hägglund, Eskilstuna
861. Jaafar Ibrahim, Eskilstuna Kommun
862. Carina Hansson, Eslöv
863. Sös Orheden, Eslöv
864. Therese Johansson, Eslöv
865. Richard Lundvall, Eslöv
866. Karsten Nilsson, Eslöv
867. Åsa Abrahamsson, Eslöv
868. Jackie Janson, Eslöv
869. Elise Håkansson, Eslöv
870. Marie Håkansson, Eslöv
871. Lena Palm Samuelsson, Eslöv
872. Sara-Li Berngarn-Lundin, Eslöv
873. Marianne Sandberg, Eslöv
874. Ermin Hadzajlic, Eslöv
875. Emelie Olofsson, Eslöv
876. Helena Fridh, Eslöv
877. Carina Laurén Gålmark, Eslöv
878. Jackie Janson, Eslöv
879. Mats Andersson, Eslöv
880. Miroslav Han, Eslöv
881. Manal Al banna, Eslöv
882. Hans o Lena Ahlberg, Eslöv
883. Ingela Frick, Eslöv
884. Hjördis Wallin, Eslöv
885. Madeleine Jarlinius, eslöv
886. Pia Tapper, Eslöv
887. Madeleine Mitkiewicz, Eslöv
888. Anna-karin Evertsson, Eslöv
889. Johan Hatje, Eslöv
890. Laila Vedmar, Eslöv
891. helena berghjelm, eslöv
892. Ulla & Bengt Lovén, Eslöv
893. Helene Jönsson, Eslöv
894. Mikael Jönsson, Eslöv
895. Ida Nilsson, Eslöv
896. Johan Nilsson, Eslöv
897. Bänkt Jönsson, ESLÖV
898. Karin Ekstedt, Eslöv
899. Angelica Malmqvist, Eslöv
900. Richard Malmqvist, Eslöv
901. Erland Persson, Eslöv
902. Lena Nilsson, Eslöv
903. Sonja Jones, Eslöv
904. Yrsa Alm Holmkvist, Eslöv
905. Laine Quist, Eslöv
906. Ingrid Bergqvist, Eslöv
907. martina kvist reimer, eslöv
908. Jenny Gunnarsson, Essunga
909. elisabeth landerberg, essunga
910. Nina Nordgaard, essunga
911. Erling Nordgaard, essunga
912. Jörgen Brander, Essunga
913. Ulf Heidling, F
914. Pipsa Heidlong, FAGERSTA
915. Anita Mansikkasalo, Fagersta
916. Mattias Lrasson, Fagersta
917. Matte, Fagersta
918. Jonas Larsson, Fagersta
919. Jonas Larsson, Fagersta
920. Gunnel Larsson, Fagersta
921. Gunnar Lundeqvist, Fagersta
922. G Larsson, Fagersta
923. Michelle Jonsson, Fagersta
924. Henrik Sjöström, Fagersta
925. Karolina Strömberg, Fagersta
926. Samuel Rydberg, Fagersta
927. Jessica Vilsson, Fagersta
928. Karin Bergman, Fagersta
929. Gun Bäck, Fagersta
930. Gun Bäck, Fagersta
931. Annika Thunberg, Fagersta
932. Melinda Hedqvist, Fagersta
933. Agg, Fagg
934. Victoria Olofsson, Fakenberg
935. karolina klarqvist, Falkenberg
936. Mariette Störby, Falkenberg
937. Bertil Hillertz, Falkenberg
938. Inga-Lill och Heimo Käki, Falkenberg
939. Filip Bertilsson, Falkenberg
940. Margoth Östman, Falkenberg
941. Ingela Molander, Falkenberg
942. Josephine Sieker, Falkenberg
943. Maja Jukic, Falkenberg
944. Adnan Jukic, Falkenberg
945. Jakob Strand, Falkenberg
946. Liselott Karlsson, Falkenberg
947. Christoph Franke, Falkenberg
948. Erika Johansson, Falkenberg
949. Sara Edman, Falkenberg
950. håkan nilsson, falkenberg
951. Carl Jonson, Falkenberg
952. Maria Nilssson, Falkenberg
953. Nikolina Rosgardt, Falkenberg
954. Ingvar Boman, Falkenberg
955. Pontus Nord, Falkenberg
956. Daniel Stenström, Falkenberg
957. Lars Karlsson, Falkenberg
958. Nicolas Langenheim, Falkenbergs
959. Familjen Larson, Falköping
960. Linda Öman, Falköping
961. Lottie Risberg, Falköping
962. Linda Svensson, Falköping
963. Anne Marie Åslund, Falköping
964. Anne Marie Åslund, Falköping
965. Annica Olofsson, FALKÖPING
966. Rolf Åslund, Falköping
967. Katerina Persson, Falköping
968. mikaela thordson, falköping
969. Catarina Annerhäll, FALKÖPING
970. Lars Uhlin, Falköping
971. Katti uhlin, Falköping
972. Maria Andersson, Falköping
973. Stefan Andersson, Falköping
974. Roger Kristensson, Falköping
975. Sandra Esselmark, Falköping
976. sara wikvist, falköping
977. Tazia Doski, Falköping
978. Farsat Doski, Falköping
979. Liselotte Gustavsson, Falköping
980. Pernilla Arwidsson, Falköping
981. Magnus Wennergren, Falköping
982. jenny karlsson, falköping
983. Lena Andersson, Falköping
984. Familjen Hussein, Falköping
985. claudine abou chaaya, falköping
986. Johan Ungh, Falköping
987. Karin Gustafsson, Falköping
988. Boel Gustafsson, Falköping
989. ViktoriaTedelind, Falköping
990. marianne brage, Falköping
991. Petra Johansson, Falköping
992. eva jarlhed, falköping
993. Maria Nilsson, Falköping
994. Leif Kock, Falköping
995. Monica Abrahamsson, Falköping
996. Joachim Schubert, Falköping
997. Michaela Westlund, Falköpings
998. Pernilla Carlgren, Falköpings
999. Vicki Maier, Falköpings kommun
1000. Kjell Maier, Falköpings kommun
1001. Ellen Emnéus, Falu
1002. David Palm, Falu Kommun
1003. Ylva Christina Esbjörs, Falun
1004. Lars Håkan Esbjörs, Falun
1005. Sarah Svensson Thysell, Falun
1006. Mona Strid, Falun
1007. Familjen Engman-Sörensen-Sonntag, Falun
1008. Karin Kullander, Falun
1009. Niclas Bennhult, Falun
1010. Isa Olsander, FALUN
1011. Mattias Olsander, falun
1012. Tina Olander, Falun
1013. Barbro rasmusson, Falun
1014. Mats Bergsten, Falun
1015. Evis Engman, Falun
1016. Pard Madrid, Falun
1017. Caroline Nyberg Wass, Falun
1018. Maria Elofsson, Falun
1019. Lena Janstaff, Falun
1020. Sayna Mostofizadeh, Falun
1021. Kristin Krantz, Falun
1022. Mikael Lundberg, Falun
1023. sofia andersson, falun
1024. Sanna Landgren, Falun
1025. Johan Landgren, Falun
1026. Lena Janstaff, Falun
1027. Niklas Lång, Falun
1028. Janna Betzén, Falun
1029. Isabelle Inersjö, Falun
1030. Alexander Prettner, Falun
1031. Ulrika Bergdahl, Falun
1032. Tony Blomberg, Falun
1033. Hans Nordgren, Falun
1034. Anna Berndtsson, FALUN
1035. Per Paulsrud, Falun
1036. Louise Balkén, Falun
1037. Camilla Wiklund, Falun
1038. Kerstin Lundin, Falun
1039. Siv Larsson Carlgren, Falun
1040. Thomas Eriksson, Falun
1041. Ida Wirén, Falun
1042. Svante Törnquist, Falun
1043. Madeleine Vagge, Falun
1044. Nicklas Vagge, Falun
1045. Anette Frank, Falun
1046. Mikael Källman, Falun
1047. Elin Janols, Falun
1048. Maya Ivarsson, Falun
1049. Eric Lassuri, Falun
1050. Madeleine Stenberg, Falun
1051. Anders Källberg, Falun
1052. Sarah Viker, Falun
1053. Helge Sonntag, Falun
1054. Helene Kans, Falun
1055. Annica Back, Falun
1056. Therese Hansson, Falun
1057. Jack Sahlberg, Falun
1058. Sara Lundquist, Falun
1059. Aligul Erkisi, Falun
1060. Erika Ceder, Falun
1061. Gordon Eadie, Falun
1062. Nina Eadie, Falun
1063. Susanne Moffat , Falun
1064. anna-lena östlin, falun
1065. Tage&Hedda Sahlander, Falun
1066. Diana Steiner, Falun
1067. Jörgen Jonsson, Falun
1068. Tomas Klingberg, Falun
1069. David Berglund, FARSTA
1070. Hanni Askeryd, Farsta
1071. Metin Kücük, Farsta
1072. Jessica Kallin, Farsta
1073. Maria Martin, Farsta
1074. Camilla wiberg, Farsta
1075. Lotta Lindgren, Farsta
1076. Agnes Moberg, Farsta Vantör
1077. Siv Nordlund, Farsta/Stockholm
1078. Victoria Dalgard, Filipstad
1079. Gurli Gustafsson, Filipstad
1080. Sven-Göran Gustafsson, Filipstad
1081. Kristina Norrgård, Finby, Finland
1082. Dan Andersson, Finspång
1083. Inge Jacobsson, Finspång
1084. Olivia Jansson, Finspång
1085. Mara rydfelt, Finspång
1086. malle th, finspång
1087. Jimmy sjögren, Finspång
1088. linda Andersson, Finspång
1089. Fam Fantl Walfridson, Flen
1090. Maria Daragan, Flen
1091. Karin Grankvist, Flen
1092. Sofie Gunninge, Flen
1093. Maria Larsson, Flen
1094. Markus Åkernan, Flen
1095. Cerese Malm, Flen
1096. Hanna göransson, Flen
1097. Ann-louice Lindström, Flen
1098. Familjen Lantz, Flen
1099. Pernilla Thurberg, Flen
1100. Maria Karlsson, Flen
1101. Stefan Gustavsson, Flen
1102. solweig ingwall, Forshaga
1103. bertil Ingwall, Forshaga
1104. Mikaela Landström, Forshaga
1105. Marie Bäckström, Forshaga
1106. Linnea Blomqvist, Forshaga
1107. Lars-Ola Westerlund, Forshaga
1108. Marie Petersson, Forshaga
1109. Emmelie Bäckman, Forshaga
1110. Elisabeth Bergqvist, Forshaga
1111. Palm Pia, Frankrike
1112. Sandra Lannergren, Frederiksberg
1113. Johanna, Fredlund
1114. Liselott Abramsson, Fristad
1115. Till Karin, Från Linda
1116. Jan Bäckström, Färgelanda
1117. Lenita Bäckström, Färgelanda
1118. Karin Bratt, Färgelanda
1119. tobias johansson, färgelanda
1120. Karina Brattberg, Färgelanda
1121. Annalena Andersson, Färgelanda
1122. Michael Michaelsen, Färila
1123. Anna och Pär Krantz, Färila
1124. Kerstin Nyström, Gagnef
1125. Kerstin Nilsson, Gagnef
1126. Annika Palm, Gagnef
1127. Lisa Elisson, Gagnef
1128. Peter Goodfellow, Gagnef
1129. Torbjörn Cervin, Gagnef
1130. Anna-Karin Gustafsson, Gagnef
1131. Tommy Gustavsson, Gagnef
1132. Åsa Andersson, Gagnef
1133. victoria esper, getinge
1134. Robert, Gilderson
1135. Robie Aqvilin, Gislaved
1136. Elin Friberg, Gislaved
1137. Susanne Gustafsson, Gislaved
1138. Stanley Guldmyr, Gislaved
1139. Anton Lorentzon, Gislaved
1140. Alicja Witt, gislaved
1141. Sofia Bertilsson, Gislaved
1142. Magnus Bertilsson, Gislaved
1143. Margareta Lindgren, Gislaved
1144. Åsa Håkansson, Gislaved
1145. Maria Vickberg, Gislaved
1146. Ann-Sofie Nilsson, Gislaved
1147. Bodil Boström, Gislaved
1148. Mia Fridén, Gislaved
1149. Ingolf Torfason, Gislaved
1150. ingvar johansson, gislaved
1151. Albin Persson, GISLAVED
1152. Daniel Ohvo, Gislaved
1153. Milanka Andric, Gislaved
1154. Daniel & Sylvia Sörensen, gislaved
1155. Pertti Ohvo, Gislaved
1156. Anna-Lena Ohvo, Gislaved
1157. Lennart Andersson, Gislaved
1158. niclas höglander, gislaved
1159. Inga-Lill Malmgreen, Gislaveds kommun
1160. Marie Eriksson, Glada Hudik
1161. Seila Clöve, Gnesta
1162. fam Skeppstedt Clöve, gnesta
1163. Christine Bernström, Gnesta
1164. Eva Jacobzon, GNESTA
1165. Mikaela Kayl, Gnesta
1166. Kukkamariia Valtola Sjöberg, Gnesta
1167. Amanda Aspholm, Gnesta
1168. Elisabeth Wedahl, Gnesta
1169. Jenni Christiansson, Gnesta
1170. madelen arce, gnesta
1171. Erika Åhman, Gnesta
1172. Mats Skilberg, Gnesta
1173. Astrid Matz, Gnesta
1174. Camilla & Per Löfgren/Hammar med familj, GNESTA
1175. Familjen Söderberg, Gnesta
1176. Lisa Rehnström, Gnesta
1177. Oliver Svensson, Gnesta
1178. Åsa Roxburgh, Gnesta
1179. Daniel Ehrström, Gnesta komun
1180. Shareen Fors, Gnosjö
1181. Katja Sallinen, Gnosjö
1182. Therese Ebbesson, Gnosjö
1183. Mikael Sågfors, gnosjö
1184. Helen Sellen, gnosjö
1185. Magdalena Johansson, gnosjö
1186. Robert Eggers, Goteborg
1187. Robert Eggers, Goteborg
1188. Samira Alizadeh, gothenburg
1189. Jesper Löfman, Gothenburg
1190. Cathrin Thorvaldsen, Gothenburg
1191. Annika Malm, Gotland
1192. Therése Eriksson, Gotland
1193. Annie Rosén, Gotland
1194. Stig Ekblom, Gotland
1195. Monica Samuelsson, Gotland
1196. Ingrid Näslund, Gotland
1197. Gunilla Lövgren, Gotland
1198. Liselotte Andersson, Gotland
1199. carina maria larsson, gotland
1200. harriet hjorth, gotland
1201. My Bergbäck, Gotland
1202. Måns Bergbäck, Gotland
1203. Anna Herkendell, Gotland
1204. Emma Ingmansson, Gotland
1205. Britt Lundeqvist, Gotland
1206. Amy Hughes Höglund, Gotland
1207. Niklas Åhs, Gotland
1208. Åsa Sjöquist, Gotland
1209. Joanna Thompson, Gotland
1210. Katarina Eriksson, Gotland
1211. Stig Ekblom, Gotland
1212. Mathias Karlsson, Gotland
1213. Anna Bäckstäde, Gotland
1214. Ahnie Gottberg de Keyser, Gotland
1215. Tom Alderheim, Gotland
1216. Anna Bäckstäde, Gotland
1217. Madeleine Bourgström, Gotland
1218. Låtta Hurtig, Gotland
1219. Annika Marusarz, Gotland
1220. Ann-Sofi Murphy, Gotland
1221. Paul Wallin, Gotland
1222. Annika Jakobsson, Gotland
1223. Thomas Jakobsson, Gotland
1224. Ida Dahlman, Gotland
1225. Klas Marcusson, Gotland
1226. jv, gotland
1227. Angelica Bill, Gotland
1228. Eva Trolin, Gotland
1229. Silvy Strand, Gotland
1230. Gunilla Rosenqvist, Gotlands
1231. maya arfvidson, gotlandskommun
1232. Peter, Grahn
1233. Reza Jamshidi, Grebbestad
1234. håkan fjällblad, grimsås
1235. anna englund, grums
1236. Birgitta Lindholm, Grums
1237. Paula Forsberg, Grums
1238. EvaLena Heinered, Grums
1239. Marie Karlsson, Grums
1240. Sebastian Linder, Grästorp
1241. Iren Hedström, Grästorp
1242. Camilla Lundmark, Grästorp
1243. Lisa Lundmark, grästorp
1244. Hanna Lundmark, Grästorp
1245. Pär Lundmark, Grästorp
1246. Stig och Ella Fredriksson, Gubbo, Smedjebacken
1247. Christofer, Gullbrand
1248. Mikaela Johansson, Gullspång
1249. Ramona Hammargren, Gustafs
1250. Jessica Brun, Gustavsberg
1251. Viktor Pettersson, Gustavsberg
1252. Annika Björk, Gällivare
1253. Marika Hennix, Gällivare
1254. Kerstin Ämtér, Gällivare
1255. Maja Viktorsson, Gällivare
1256. Åsa Turtola, Gällivare
1257. Oskar Enback Junkka, Gällivare
1258. Linnea Nilsson, Gällivare
1259. Inger Nilsson Ranta, Gällivare
1260. kurt Martinsson, Gällivare
1261. Jeanette Johansson, Gällivare
1262. ulrika eriksson, gällivare kommun
1263. Bodil Dürebrandt, Gävle
1264. Elemina Wickström, Gävle
1265. Annie Hägg, Gävle
1266. Irina Eriksson, Gävle
1267. Elin Hultman, Gävle
1268. Åsa Rosenqvist, Gävle
1269. Molly Fernlund, Gävle
1270. Mikael Brodin, Gävle
1271. Anita Alnerot, Gävle
1272. Gunnel Wiklund, Gävle
1273. Sune Hallqvist, Gävle
1274. Birgitta Hallqvist, Gävle
1275. Malin Dalkarls, Gävle
1276. Sofia Larsson Khelifi, Gävle
1277. Catarina Johansson, Gävle
1278. Elena Rust, Gävle
1279. Matilda Jansson , Gävle
1280. Jessica Edberg, Gävle
1281. Lena Öman, Gävle
1282. Erik Haglund, Gävle
1283. Ann-Christine Mattsson, Gävle
1284. Johan Larsson, Gävle
1285. Ruzanna Larsson, Gävle
1286. Johanna Wahlund Thorsell, Gävle
1287. Nadja Wedin, Gävle
1288. Kenneth Brodinj, Gävle
1289. Eva Brodin, Gävle
1290. Johanna Sulku, Gävle
1291. Rose-Marie Carlsson, Gävle
1292. Pia Hedblom, Gävle
1293. jan wickström, gävle
1294. lukman mohammed, Gävle
1295. Inger Ribbemark, Gävle
1296. Mia Sellin Törneld, Gävle
1297. Johan Sellin, Gävle
1298. Familjen Tröjbom-Kriström, Gävle
1299. Joacim Perlevall, Gävle
1300. Mats Jernberg, Gävle
1301. Maxine Rymell, Gävle
1302. Veronica Karlsson, Gävle
1303. CIna Kedvall, Gävle
1304. Rickard Andersson, Gävle
1305. Patrik Lundmark, Gävle
1306. Helena Kalin, Gävle
1307. Yasmine Lindgren-Widholm, Gävle
1308. Lena Zetterholm, Gävle
1309. Johanna Ferm, Gävle
1310. Josefine sjöberg, Gävle
1311. Pia Åkerlund, Gävle
1312. Pär Blombergsson, Gävle
1313. emma björn, gävle
1314. Johnny Eriksson, Gävle
1315. Karin Warberg, Gävle
1316. Emma Lundin, Gävle
1317. Susann Fager, Gävle
1318. Fredrik Johansson, Gävle
1319. Mona Filipsson, Gävle
1320. Fam. Langeborg, Gävle
1321. Susanne Andersson, Gävle
1322. Helena Kvarnberg, Gävle
1323. Josephine Kvarnberg, Gävle
1324. Nils Larsson, Gävle
1325. Weronica Grindborg, Gävle
1326. Emelie Erikson, Gävle
1327. Åsa Stjernfeldt, Gävleborg
1328. Mattias Karlsson, Gävleborg
1329. Nathalie Carlsson, Göta
1330. Johanna Gustafsson, Göteborg
1331. Martin Edberg, Göteborg
1332. Therese Bjarneborg, Göteborg
1333. satu schroderus, göteborg
1334. Christina Hjort, Göteborg
1335. Magdalena Lindstrand, Göteborg
1336. sofie kruse, göteborg
1337. Max Sikström, Göteborg
1338. Annika Janzon, Göteborg
1339. Julia Gullbrandsson, Göteborg
1340. Andrea Nilsson, Göteborg
1341. Maria Cervin-Ellqvist, Göteborg
1342. David Nyberg, Göteborg
1343. Anna Blanck, Göteborg
1344. Jörgen Pilquist, Göteborg
1345. Kristoffer Eriksson, Göteborg
1346. Kristina Tropp, Göteborg
1347. Helene Fridlund, Göteborg
1348. Ulf Andersson, Göteborg
1349. Johanna Ageborg, Göteborg
1350. Familjen von Heijne, Göteborg
1351. Elisabeth Gibson, Göteborg
1352. Robert Niklasson, Göteborg
1353. Niklas Båmstedt, Göteborg
1354. Susanne Granstedt, Göteborg
1355. Ida Backman, Göteborg
1356. Lennart Rosén, Göteborg
1357. Christina Blanck, Göteborg
1358. Anette Andersson, Göteborg
1359. Ingela Danielsson, Göteborg
1360. Mats Danielsson, Göteborg
1361. Jerry Pedersen, Göteborg
1362. Camilla forsell, Göteborg
1363. Karin Storm, Göteborg
1364. Håkan Hansson, Göteborg
1365. Sofia Wall, Göteborg
1366. Oskar Olsson, Göteborg
1367. Frida Edman, Göteborg
1368. Fredrika Klarén, Göteborg
1369. Diego Velasquez, Göteborg
1370. Andreas Karlsson, Göteborg
1371. Cecilia Lybing, Göteborg
1372. Familjen Holm, Göteborg
1373. Jenny Frost, Göteborg
1374. Sun Zachrisson, Göteborg
1375. Monica Dahlman, Göteborg
1376. Elisabeth Ödkvist, Göteborg
1377. lena paaso andersson, göteborg
1378. Familjen Burman, Göteborg
1379. Katharina Brunat, Göteborg
1380. Helene Borg, Göteborg
1381. Sara Alander, Göteborg
1382. Sofia Gunverth, Göteborg
1383. Magnus Janemyr , Göteborg
1384. Ma-Britt Rinaldo, Göteborg
1385. mai suzuki, göteborg
1386. Kim Dalkarls, Göteborg
1387. Anita broberg, Göteborg
1388. Carolin Jansson, Göteborg
1389. Daniel Federstedt, Göteborg
1390. Vera Mårtensson, Göteborg
1391. sandra brolin, göteborg
1392. Liisa Kirjavainen Hyväri, Göteborg
1393. Stevo Milkovic, Göteborg
1394. Max Dougly, Göteborg
1395. Katarina Andréasson, Göteborg
1396. Andrea Söderblom-Tay, Göteborg
1397. Jennifer Flodin, Göteborg
1398. Denise Demirel AR, göteborg
1399. Lillevi Reithmeier, Göteborg
1400. Maria Lissvall, Göteborg
1401. anna.nauckhoff, göteborg
1402. Jenny Kopp, Göteborg
1403. Francesco Corti, Göteborg
1404. Martin Kopp, Göteborg
1405. Mats Svensson, Göteborg
1406. Evan Shellshear, Göteborg
1407. Robin Vidén, Göteborg
1408. Katarina Slonje, Göteborg
1409. Lena Richard, Göteborg
1410. Irene Järlebring, Göteborg
1411. Anne Lindskog, Göteborg
1412. Elaine Löfgren, Göteborg
1413. Carola Sjölund, Göteborg
1414. Peter Mellgren, Göteborg
1415. Angela Johansson Taeyfi, Göteborg
1416. Ulrika Wibeck, Göteborg
1417. Kjerstin Froböse, Göteborg
1418. Catarina Hedar, Göteborg
1419. per wiberg, göteborg
1420. Ellen Lagrell, Göteborg
1421. Karin Theorin Mägi, Göteborg
1422. Björn Arvold, Göteborg
1423. Susann Dutt, Göteborg
1424. Torun Öhrn, Göteborg
1425. Elisabet Öhrn, Göteborg
1426. Ulf Christiansson, Göteborg
1427. Stellan Björnesjö, Göteborg
1428. Amanda Arnell, GÖTEBORG
1429. Elin Nyman, Göteborg
1430. Lennart Lundkvist, Göteborg
1431. Jenny Hansson, Göteborg
1432. Lovisa André, Göteborg
1433. Christina Ramberg, Göteborg
1434. Sofie Arnetorp, Göteborg
1435. Helena Granstedt, Göteborg
1436. Karin Andersson, Göteborg
1437. Ingrid Westerfors, Göteborg
1438. Sebastian Gullbrandson, Göteborg
1439. Alexandra M-Ludwigs, Göteborg
1440. Catharina Hall, Göteborg
1441. Niklas Larsson, Göteborg
1442. Ulrika Franzén, Göteborg
1443. Marcus Nilsson, Göteborg
1444. Carl Martin Haegermark, Göteborg
1445. Pontus Bark, Göteborg
1446. Martina Cardemyr, Göteborg
1447. Linda Pettersson, Göteborg
1448. Örjan Carlsson, Göteborg
1449. ulrika olsson, göteborg
1450. Oskar Wessberger, Göteborg
1451. Anna Öhrn, Göteborg
1452. Pernilla Häggberg, Göteborg
1453. Sabina Skogsberg, Göteborg
1454. Pax Tigerfot, Göteborg
1455. Ulrica Timle, Göteborg
1456. Pär Gunnarsson, Göteborg
1457. Marzieh Zarenou, göteborg
1458. Fredrik Franzén, Göteborg
1459. Linda Hemberg, Göteborg
1460. Vanja Saied, Göteborg
1461. Sara Zetterberg, Göteborg
1462. Marianne Brännbacka, Göteborg
1463. Angelica Haugen, Göteborg
1464. Otto Bröms, Göteborg
1465. Lejla Julardzija, Göteborg
1466. Mark Fekete, Göteborg
1467. Anna-Karin Dimakis, Göteborg
1468. Anna Ohlin, Göteborg
1469. Birgitta Peterson, Göteborg
1470. Linn Eriksson, Göteborg
1471. Sanda Sejdinovic, Göteborg
1472. Christian Ahlborg, Göteborg
1473. Jenny Svensson, Göteborg
1474. Maria Sjödin, Göteborg
1475. Minerva Nissinen, Göteborg
1476. Barbro Gustafson, Göteborg
1477. Åsa Hult, Göteborg
1478. Tanja v Schuppler, göteborg
1479. Ninni Wetterlin, Göteborg
1480. Sofia Persson, Göteborg
1481. Erik Vifors, Göteborg
1482. Geerdy Tedfelt, Göteborg
1483. Maja Chrapkowska, Göteborg
1484. Bengt Stenborg, Göteborg
1485. Tom Birkeland, Göteborg
1486. Aud Birkeland, Göteborg
1487. Marie Carlsson, Göteborg
1488. Surin Duangwong, Göteborg
1489. Sophia Hultgren, Göteborg
1490. annika gustavsson, göteborg
1491. Nina Secund Holfelt, Göteborg
1492. Elisabet Brock, Göteborg
1493. Linda Leuchovius, Göteborg
1494. Ankie Kjellberg, Göteborg
1495. Jonas Wintland, Göteborg
1496. Berth Karlsson, Göteborg
1497. Ulla Dovblad, Göteborg
1498. Kerstin Röhss, Göteborg
1499. Kerstin Berglund Wingård, Göteborg
1500. Ulrica Ahlrot, Göteborg
1501. Ann-Louise Andersson , Göteborg
1502. Gudrun Jönsson, Göteborg
1503. hilkka einbeigi, göteborg
1504. Sara Nilsson, Göteborg
1505. Maria Wallberg, Göteborg
1506. Fredrik Johansson, Göteborg
1507. Karin Sofia persson, Göteborg
1508. Margareta Persson, Göteborg
1509. Sara Åsman, Göteborg
1510. Tom Blomqvist, Göteborg
1511. Annette Wendel, Göteborg
1512. Lena Rostedt, Göteborg
1513. May-Britt Rinaldo, Göteborg
1514. sofie strid, Göteborg
1515. Britt-Marie Verta-Fredriksson, Göteborg
1516. Peter Holmeberg, Göteborg
1517. Katarina Järlskog, Göteborg
1518. Elsie-Marie Nordh, Göteborg
1519. Anne Storm, Göteborg
1520. Gustav Söderström, Göteborg
1521. konstantinkostopoulos, göteborg
1522. Ulla-Karin Karlson, Göteborg
1523. Åsa Lindedal, Göteborg
1524. Frida Nöretoft, Göteborg
1525. Elisabeth Siller, Göteborg
1526. Anna Brile, Göteborg
1527. Fredrika Markstedt, Göteborg
1528. Jenny Sanderöd, Göteborg
1529. Anja Schüler, Göteborg
1530. Lisa Järner, Göteborg
1531. Lena Warberg, Göteborg
1532. Lena Ek, Göteborg
1533. Linnéa Johansson, Göteborg
1534. Anna Henning, Göteborg
1535. camilla skogsberg, göteborg
1536. Henrik Kjöllerström, Göteborg
1537. Else Hardless, Göteborg
1538. Matilda Lindström, Göteborg
1539. Gunilla Andersson, Göteborg
1540. Mats Blom, Göteborg
1541. Katarina Faxén, Göteborg
1542. Sofie rehndell, Göteborg
1543. marie Andersson, Göteborg
1544. Simon Wedin, Göteborg
1545. Kicki Holmdahl, Göteborg
1546. Kicki Holmdahl, Göteborg
1547. Eileen Okoth, Göteborg
1548. Filip Angervall, Göteborg
1549. Jonas Rubensson, Göteborg
1550. birgitta anneling sahlquist, göteborg
1551. Therese Finné Holmberg, Göteborg
1552. Ulla Lundgren, Göteborg
1553. Emmy Dahrén, Göteborg
1554. Frida Söderström, Göteborg
1555. Louise Fäldt, Göteborg
1556. Louise Fäldt, Göteborg
1557. Jessica Nilsson, Göteborg
1558. Inga-Lill Hallberg, Göteborg
1559. Anna Ljung, Göteborg
1560. Linnea Hedlund, Göteborg
1561. Susanna Ulander, Göteborg
1562. Stina Larsson, Göteborg
1563. Cecilia Johansson, Göteborg
1564. Gajendra Ghose, Göteborg
1565. Ashoke Das, Göteborg
1566. Supti Das, Göteborg
1567. Stina Brask Bilén, Göteborg
1568. Salih Zukanovic, Göteborg
1569. cecilia örtendahl, göteborg
1570. Emma Hammarstedt, Göteborg
1571. Andreas Lund, Göteborg
1572. Kajsa Gustavsson, Göteborg
1573. Zein Anani, Göteborg
1574. Pernilla Ekdahl, Göteborg
1575. Linda Krogerus, Göteborg
1576. Helena Arvidsson, Göteborg
1577. Emelie Lang, Göteborg
1578. Fredrik Andersson, Göteborg
1579. Micaela Söderberg, Göteborg
1580. Ingela Lissvall, Göteborg
1581. Holger Lissvall, Göteborg
1582. Karin Ohls, Göteborg
1583. Linda Johansson, Göteborg
1584. malin poulsen, göteborg
1585. Jenny Bramfors, Göteborg
1586. Tua Johansson, Göteborg
1587. Fredrik Svensson, Göteborg
1588. katharina kapronczay, göteborg
1589. Pia Wiik, Göteborg
1590. Annette Börjesson, Göteborg
1591. Karin Nilson, Göteborg
1592. Pia Nilson, Göteborg
1593. Ingemar Nilson, Göteborg
1594. Anna Kelm, Göteborg
1595. Gunilla Eneroth, Göteborg
1596. Sari Kasid, Göteborg
1597. Hedwig Ribohn, Göteborg
1598. Senir Jalovicic, Göteborg
1599. Nicklas Hultman, Göteborg
1600. Ida-Maria Solander, Göteborg
1601. Veronyca Waldemarsdotter, Göteborg
1602. Ulrika wiklander, Göteborg
1603. Sofia Rohdin, Göteborg
1604. Sofie Cederberg, Göteborg
1605. Torbjörn Grönbergs, Göteborg
1606. E. Hessman, Göteborg
1607. Tatjana Josic, Göteborg
1608. Bosse Högfeldt, Göteborg
1609. Amin Chini, Göteborg
1610. Cecilia Karlsson, Göteborg
1611. Azadeh Chobineh, Göteborg
1612. Henric Jacobsson, Göteborg
1613. yvonne karlsson, göteborg
1614. risto stojanovski, göteborg
1615. Sylvia Hansson, Göteborg
1616. Christina Isaksson, Göteborg
1617. Patrik Isaksson, Göteborg
1618. Bita piltan, göteborg
1619. Carin Schylberg, Göteborg
1620. Magnus Möller, Göteborg
1621. Lisa Rydenfält, Göteborg
1622. Krister Andersson, göteborg
1623. Mikael Kronquist, Göteborg
1624. Dennis Delin, Göteborg
1625. Mikael Kilter, Göteborg
1626. Ronnie Lindberg, Göteborg
1627. Monica Forsell, Göteborg
1628. Åsa Stjernman, Göteborg
1629. Yongyi Yuan, Göteborg
1630. Anders Magnusson, Göteborg
1631. Sandra Lövgren, Göteborg
1632. Anna Ravnefjord, Göteborg
1633. Péter Tóth, Göteborg
1634. Andres Lobo , Göteborg
1635. Emmah Karlsson, Göteborg
1636. Robert Tingström, Göteborg
1637. Malin Bolwede, Göteborg
1638. Rauno Kuby, Göteborg
1639. Erik Bäck, Göteborg
1640. Johan Boman, Göteborg
1641. E Lindgren, Göteborg
1642. Helena Martinell, Göteborg
1643. Therese Callenberg, Göteborg
1644. Jessica Karlsson, Göteborg
1645. Stina Häggblad, Göteborg
1646. Joanna Wedin, Göteborg
1647. Annika Skogberg, Göteborg
1648. Håkan Larsson, Göteborg
1649. Moa Jonsson Länne, Göteborg
1650. Johanna Jarlengrip, Göteborg
1651. Anna Sahlström, Göteborg
1652. Emma Gustafsson, Göteborg
1653. Marie Widigson, Göteborg
1654. Emma Niklasson, Göteborg
1655. Frida Börjesson, Göteborg
1656. Maria Sjöqvist, Göteborg
1657. Johan Larsson, Göteborg
1658. Barbro Östlund, Göteborg
1659. Åsa Johansson, Göteborg
1660. Anna Karlsson, Göteborg
1661. Karin Wickerström, Göteborg
1662. Olof Ingulf, Göteborg
1663. Johan Grahn, Göteborg
1664. Johnny Buchwald, Göteborg
1665. Johanna van Berlekom, Göteborg
1666. Adrian van Berlekom, Göteborg
1667. heidi haidar, göteborg
1668. Barbro Gustafson, Göteborg
1669. Cecilia Eriksson, Göteborg
1670. Emma Ceciliadotter, Göteborg
1671. Paula Costa, Göteborg
1672. Louise Johansson, Göteborg
1673. Henrik Lundqvist, Göteborg
1674. Annette Wendel, Göteborg
1675. Slobodanka Knezevic, Göteborg
1676. LOUISE EKLUND, GÖTEBORG
1677. Christina Bengtsson, Göteborg
1678. Jusuf Saric, Göteborg
1679. Susanne Sandberg, Göteborg
1680. Sara Karlsson, Göteborg
1681. Emilia Zandén, Göteborg
1682. Gringgo Solomon, Göteborg
1683. Egil Ramsten, göteborg
1684. Tobias Petersen, Göteborg
1685. Anita Gille, Göteborg
1686. ADELA DUMITRASCU, GÖTEBORG
1687. Magda Boch, Göteborg
1688. Karin Lundskog, Göteborg
1689. Mika Rylander, göteborg
1690. Margon Pettersson, Göteborg
1691. Abulu Degefu, Göteborg
1692. Brita Björkman, Göteborg
1693. Sara Amgård, Göteborg
1694. Åsa Malmgren, Göteborg
1695. Linda Setterlund, Göteborg
1696. yoshiko thorp Okayasu, Göteborg
1697. lukas thorp, Göteborg
1698. Isabella Sjöberg, Göteborg
1699. Thomas Ekman, Göteborg
1700. Robert Hamilton, Göteborg
1701. Grace Tello, Göteborg
1702. Eric Hellman, Göteborg
1703. Björn Johnsson, Göteborg
1704. Camilla Losjö, Göteborg
1705. Gunilla byfjärd, Göteborg
1706. Klas Erle, Göteborg
1707. Linnéa Andersson, Göteborg
1708. Roine Bengtson, Göteborg
1709. Annie Lennerstad, Göteborg
1710. Amanda Ritzman, Göteborg
1711. Måns Wallin, Göteborg
1712. Amar Kadenic, Göteborg
1713. Annika Melkersson, Göteborg
1714. Daniel Novoa, Göteborg
1715. Maria Novoa Tafuri, Göteborg
1716. Anna Göthberg, Göteborg
1717. Urban Fredlund, Göteborg
1718. Ulrika Fredlund, Göteborg
1719. Therese Moberg, Göteborg
1720. konstantinkostopoulos, göteborg
1721. Cecilia Bjursell, Göteborg
1722. Elsa Björklund, Göteborg
1723. Sofia Götesson, Göteborg
1724. Marie Keidser von Heijne, Göteborg
1725. Felix von Heijne, Göteborg
1726. Klara Holm, Göteborg
1727. Agnes Wentzel Blank, Göteborg
1728. Lena Wennström, Göteborg
1729. Tobias Ohlsson, Göteborg
1730. Sanna Kristoffersson, Göteborg
1731. Joakim Hultbäck, Göteborg
1732. Veronica Andersson, Göteborg
1733. Saga Cambn, Göteborg
1734. Johan Tano, Göteborg
1735. Robert Karlsson, Göteborg
1736. susanne lindblom, Göteborg
1737. Annika Andersson, Göteborg
1738. Nina Ahlzén, Göteborg
1739. Lily Petrovic, Göteborg
1740. Lissu Sokka, Göteborg
1741. Sebastian sixtensson, Göteborg
1742. Niclas Jonasson, Göteborg
1743. Maria Kalds, Göteborg
1744. Matilda Malm Chenon, göteborg
1745. Ida Åberg, Göteborg
1746. Rasmus Larson, Göteborg
1747. Tobias Brandeby, göteborg
1748. Anna Märta Söderlund, Göteborg
1749. Anders Östlund, Göteborg
1750. Nima Karimi, Göteborg
1751. Angelica Alvvinter, Göteborg
1752. Ola Alvvinter, Göteborg
1753. Mathias Gustavsson, göteborg
1754. Kent Bergkvist, Göteborg
1755. Görn Andersson, Göteborg
1756. marie chal, göteborg
1757. Sara Larsson, Göteborg
1758. niclas lundgren, göteborg
1759. Linn Friberg, Göteborg
1760. Mathilda Olsson, Göteborg
1761. Linda Teiler, Göteborg
1762. mikael nilsson, Göteborg
1763. Lilian Lantz, Göteborg
1764. martin bystedt, göteborg
1765. Inger Engberg, Göteborg
1766. Eleonor Gustafsson, Göteborg
1767. Familjen Andersson, Göteborg
1768. Anki Andersson, Göteborg
1769. Robin Jidhed, Göteborg
1770. Elaine Löfgren, Göteborg
1771. Morgan Persson, Göteborg
1772. Michael Kjellkvist, Göteborg
1773. Malin Fredriksson, Göteborg
1774. Vidar Andersson, Göteborg
1775. Jannice Lundberg, Göteborg
1776. Thomas Fält, Göteborg
1777. Jenny Johnsén, Göteborg
1778. Mirjam Fält Gille, Göteborg
1779. Adelia Morais, Göteborg
1780. Sarah Bateman, Göteborg
1781. maria oconnor, göteborg
1782. Sofie Kastensson, Göteborg
1783. Patrik Andreasson, Göteborg
1784. Josefin Mellgren, Göteborg
1785. Henrik Hansson, Göteborg
1786. Max dougly, Göteborg
1787. Gustavo nies, göteborg
1788. Mia Holgersson, Göteborg
1789. Angela Johansson, Göteborg
1790. Adam Johansson, Göteborg
1791. Peter Holm, Göteborg
1792. Lars Eriksson, Göteborg
1793. thomas rasmusson, Göteborg
1794. Elin Lindström, Göteborg
1795. Jens Madsén, Göteborg
1796. Caroline Hermansson, Göteborg
1797. Stefan Persson, Göteborg
1798. Johan Andreassen, Göteborg
1799. Caroline Johansson, Göteborg
1800. Elin Landström, Göteborg
1801. Malin Carlsson, Göteborg
1802. Maja Markiewicz, Göteborg
1803. Hanna Alsterlind, Göteborg
1804. annelie gustafsson, göteborg
1805. Clara Borgkvist, Göteborg
1806. Helen Sirén, Göteborg
1807. Dick Pettersson, Göteborg
1808. Markus Siren, Göteborg
1809. Kristina Fehn , Göteborg
1810. Aldin Hadziselimovic, Göteborg
1811. Natalie Olinder , Göteborg
1812. Olivia Andersson, Göteborg
1813. Anna Enberg, Göteborg
1814. Hampus Gustafsson, Göteborg
1815. Elin Hedkvist, Göteborg
1816. Pernilla Fogestam, Göteborg
1817. Mimmi Olsson, Göteborg & Bohuslän
1818. Margaretha Olsson, Göteborg 41704
1819. Elisabeth Wallner, Göteborg Stad
1820. Linda Kjöllerström, Göteborg/ Torslanda
1821. Anders Bernhardt, Göteborgs
1822. Anne-Catherine Edgren, Göteborgs
1823. Susanne Hansson, Göteborgs
1824. Elisabeth Strandberg, Göteborgs
1825. Helena Granstedt, Göteborgs kommun
1826. Annika Rutgersson, Göteborgs kommun
1827. Anna Larsson, Göteborgs kommun
1828. Magot sven, göteborg\sverige
1829. Gunnar Hovgard, Götebotg
1830. monika popiel, götegorg
1831. Erika Svensson, Götene
1832. Mary Prims Bergman, Götene
1833. A-K Boustedt, Götene
1834. Klas Andersson, Götene
1835. Clas Jonson, Götene
1836. Sonja Franzon, Götene
1837. AnnMarie Gustafsson, Götene
1838. Malin Ståhl, Götene
1839. Therese Hassel, Götene
1840. Veronica Holm, Götene
1841. Miriam Brattgård, Götene
1842. Clas Fridell, Götene
1843. Johan Arnerfors, Götene
1844. Fredrik Hedman, Götene
1845. John Larsson, Götene
1846. Annika Johansson, Götene
1847. Sofia Karlsson, Götene
1848. Jennifer Karlsson, Götene
1849. Krister Karlsson, Götene
1850. Eva-Marie Emanuelsson, Götene
1851. Karolina Jurcevic, Götene
1852. Kristina Jurcevic, Götene
1853. Malin Pettersson, Götene
1854. Malin Sanderberg, Götene
1855. Samuel Roberthson, Götene
1856. Ida Roberthson, Götene
1857. Gudrun, Götene
1858. jeanette ernklev, götene
1859. Kristina Lext, GÖTENE
1860. Åke Lundgren, HABO
1861. Peter "Gotland" Karlsson, HABO
1862. Linda Lazar, Habo
1863. Susann Laurinen, Habo
1864. Tommy Blom, Habo
1865. Åke Lundgren, Habo
1866. Lotta Bergkvist, Habo
1867. Angelin Smid, Habo
1868. Philip Jc Johansson, Habo
1869. Johan Mossfeldt, Hagfors
1870. Lars-Erik Persson, Hagfors
1871. Anita Eliassen, Hagfors
1872. Gunilla Håkansson, Hagfors
1873. Agneta Falck, Hagfors
1874. Christer Falck, Hagfors
1875. Johanna Thorén, Hagfors
1876. sofia reidner, hagfors
1877. Lisa Olsson, Hagfors
1878. Sofia Olsson, Hagfors
1879. Sara Tedenljung, Hagfors
1880. Louisa Borthwick, Hagfors
1881. Kajsa Borthwick, Hagfors
1882. Hannah B igelfelt, Hagfors kommun
1883. Lisa Kristensen, Halden
1884. Lisa, Hallberg
1885. Jens Ljunggren, Hallsberg
1886. Kim Ivarsson, Hallsberg
1887. Julia Bentfjord, Hallsberg
1888. Annette Bentfjord, Hallsberg
1889. Monica Stenefjord, Hallsberg
1890. Katarina Melin, Hallsberg
1891. Katarina Melin, Hallsberg
1892. Mia-Maria Svensson, Hallsberg
1893. Henrik Lindström, Hallsberg
1894. Lars Eugensson, Hallsberg
1895. Carl Anders Roos, hallsberg
1896. Mattias Axelsson, hallsberg
1897. Malin Lindgren, Hallstahammar
1898. Ulla-Stina Holmberg, Hallstahammar
1899. RoseMarie Järlestig, Hallstahammar
1900. Camilla Eriksson, Hallstahammar
1901. bengt lindberg, hallstahammar
1902. Sofia Qvarfordt-Jarl, Hallstahammar
1903. Veronica Koski, Hallstahammar
1904. Pierre Karlsson, Hallstahammar
1905. Marie Winslow Andersson, Hallstahammar
1906. stefan johansson, hallstahammar
1907. Jeanette Parentela, Hallstahammar
1908. Maria lillqvist, Hallstahammar
1909. Anders Döragrip, Hallstahammar
1910. Lotta Örtstam, Hallstahammar
1911. Tom Blackmore, Hallstahammar
1912. Michael Källström, Hallstahammar
1913. Ramona Stenby, hallstahammar
1914. Sonia Oscarsson, Halmstad
1915. Thore Oscarsson, Halmstad
1916. Marcus Sandberg, Halmstad
1917. UllaMi Nyhuus-Wirén, Halmstad
1918. Kristina Brink, Halmstad
1919. Emelie Hartelius, Halmstad
1920. Sanna Olsson, Halmstad
1921. Ylva Viberg, Halmstad
1922. johanna larsson, halmstad
1923. Lisbeth Vikström, Halmstad
1924. Johanna Engberg, Halmstad
1925. Therése Einerborg, Halmstad
1926. Jan Vestergren, Halmstad
1927. Martina Olsson, Halmstad
1928. Åsa Lindblom, Halmstad
1929. Bengt Spennare, Halmstad
1930. Daniel Larsson, Halmstad
1931. Sabina Hultsten, Halmstad
1932. Mona Bowman, Halmstad
1933. Daniel Andersson, Halmstad
1934. Karin Tellander Bertilsson, Halmstad
1935. Frida Nettelbladt, Halmstad
1936. Pauline Karlsson, Halmstad
1937. Hanna Wahlquist, Halmstad
1938. anika elfström, Halmstad
1939. stine nilsson, halmstad
1940. Gisela Persson, Halmstad
1941. Christine Hellman Roos, Halmstad
1942. Hanna Hedeholt, Halmstad
1943. Rebecca Jacobson, Halmstad
1944. Goran Katinic, Halmstad
1945. Ingela Olsson, Halmstad
1946. Jonas Nilsson, Halmstad
1947. Sonia Roslund, Halmstad
1948. Stefan Nordlander, Halmstad
1949. Kim Willumsen, Halmstad
1950. Birgitta Siller, Halmstad
1951. Nils Göransson, Halmstad
1952. Elin Haraldsson, Halmstad
1953. Josefin Ovenmark, Halmstad
1954. Malin Wadsten, Halmstad
1955. Kenneth Winberg, Halmstad
1956. Matilda Winberg, Halmstad
1957. Rebecka Ekdahl, Halmstad
1958. Carl-Magnus Nordensvan, Halmstad
1959. Sabina Magnusson, Halmstad
1960. Maria Gustafsson, Halmstad
1961. Christer Sernemyr, Halmstad
1962. Christina Eltér, Halmstad
1963. Daniel Holmer, Halmstad
1964. jenny larsson, halmstad
1965. Anna Strbac, Halmstad
1966. Louise Parstedt, Halmstad
1967. Sofie Gubélius, Halmstad
1968. Evelina Andersen, Halmstad
1969. Jonas Wejdrup, Halmstad
1970. Annica Andersson, Halmstad
1971. Birgitta Emlind, Halmstad
1972. karin josefsson, halmstad
1973. Adrian Sandström, Halmstad
1974. Hanna Norrman, Halmstad
1975. mejser nici, halmstad
1976. Lena Levin, Halmstad
1977. Karl-Axel Tångring, Halmstad
1978. Cornelia Eriksson, Halmstad
1979. Peter Uppman, Halmstad
1980. Danica Bozic, Halmstad
1981. Fredrik Käck, Halmstad
1982. Malin Meuller, Halmstad
1983. Jimmy Andersson, Halmstad
1984. Radmila Lukic, Halmstad
1985. Gunilla Petersson, Halmstad
1986. Therese Hansen, Halmstad
1987. Matilda Winberg, Halmstad
1988. Iréne Bergman, Halmstad
1989. Erica Gustavsson, Halmstad
1990. Jasmin Wolf, Halmstad
1991. Hanna Nilsson, Halmstad
1992. Bengt Edqvist, Halmstad
1993. Iza Nord, Halmstad
1994. Ramona Hörberg, Halmstad
1995. Leif Danielsson, Halmstad
1996. Krister Johansson, Halmstad
1997. Kenneth Johansson, Halmstad
1998. Mikael Ros, Halmstad
1999. Kristina Söderström, Halmstad
2000. Sara Nilsson, Halmstad


Bli en Superhjälte!

Foto: Antony McAulay

 

I år vill vi att Earth Hour ska vara mer än att bara släcka ljuset. Nu sätter vi fokus på alla superhjältar som hjälper till och räddar planeten. Vilka superhjältar då? Jo, alla som utför hjältedåd i vardagen utnämner vi utan förbehåll till superhjältar. Det kan handla om att ta bussen istället för bilen till jobbet, äta vegetariskt en gång i veckan, byta till grön el eller vara med och sprida budskapen kring Earth Hour.

 

Skaffa dig en ny god vana redan idag & uppgradera dig till Superhjälte »

 

Kontakt

Victoria Olausson, projektledare för Earth Hour i Sverige. Foto: Jakob Lindberg

 

Har du frågor om Earth Hour?

 

Victoria Olausson

Projektledare för Earth Hour i Sverige

victoria.olausson@wwf.se